The Mandalorian

Taika Waititi o kręceniu serialu

SlashNiedawno Taika Waititi udzielił krótkiego wywiadu na temat pracy nad serialem The Mandalorian. Rozwiał tym samym trochę wątpliwości na temat tego jak dużo typowego dla niego klimatu przemycił do serialu. „Gwiezdne Wojny mają kompletnie inny styl niż Marvele. Ton w jakim zostały stworzone pierwsze filmy powinien być przestrzegany przy kolejnych produkcjach. To jest to co lubią fani i należy to respektować. W pewien sposób jest to delikatniejsze określenie na to, że nie można umieścić w produkcji zbyt wielu żartów. Mój styl da się tam delikatnie wyczuć w dialogach i innych elementach."

Taika wypowiedział się również na temat serialu w kontekście niesienia dziedzictwa Boby Fetta „Dla większości dzieciaków, które dorastały wraz z tymi filmami był on [Boba Fett] jedną z ulubionych postaci, mimo iż prawie nie pojawia się w filmach. Sama idea łowców nagród, ich hełmów jest świetna. Zobaczenie takich postaci i możliwość kręcenia z nimi zdjęć to na prawdę świetne przeżycie."

Na koniec reżyser zdradził coś co może mówić o skali serialu i liczbie zatrudnionych statystów. „Scenariusz jest wspaniały. Przyjemnie było nakręcić coś w świecie Gwiezdnych Wojen. Marzeniem każdego dzieciaka było kiedyś choćby zobaczenie szturmowca. Kiedy kręcisz te sceny z 50 lub 60 na raz to jest na prawdę wspaniałe. Uwielbiałem to!"Tagi: Serial aktorski (165) Taika Waititi (11) The Mandalorian (69)

Komentarze (16)

Przynajmniej daleko od Pinewood. ~:D

Najważniejsze że Kalifornia więc ciężko będzie schrzanić zdjęcia :)

Jeżeli podejdą do filmu poważnie i przekonywująco, to będzie bardzo OK.

„Gwiezdne Wojny mają kompletnie inny styl niż Marvele. Ton w jakim zostały stworzone pierwsze filmy powinien być przestrzegany przy kolejnych produkcjach. To jest to co lubią fani i należy to respektować."

Wielki szacun dla reżysera za to, że ogarnął dlaczego większość fanów SW nie trawi TFA i TLJ gratulacje dla tego gościa chyba na ten serial czekam bardziej niż na E9.:P

Może coś z tego będzie.

@gazza

Dzięki, dzięki. Lepiej bym tego nie ujął, rozpisałbym to na piętnaście akapitów. ;)

@Radio77
Damn right!! :)

Kręci mnie ten serial, walking dead akurat się skończył. Będzie co oglądać.

Coś kręcą :D

Waititi mówi tu ciekawe rzeczy. Ruin, na dywanik!

AJ73 święta racja....

Edit: czekam na czasy w których* . Nie ma to jak pisać z telefonu ;)

Szkoda że Taika nie został zaangażowany do produkcji nowej trylogii. Mniej znaczy lepiej. Żarty w Star Wars mają swój własny, unikalny klimat. Jedych bawią po stokroć do rozpuku, jak słynne "You came in that thing? You`re braver than I thought! - Nice" Albo kolejny klasyk z propozycją wyjścia i popchnięcia Falcona w ESB przez Leię. Zauważyłem interesującą zależność. Wielu fanów SW jest również zagorzałymi miłośnikami Monty Pythona. Humor tak mocno specyficzny, że dzieli ludzi tak jak olej unoszący się w szklance wody. Czekam na czasy, gdy w których pojawi się gra na miarę KotORów, żarty które znowu będą śmieszyć nawet po 40 latach i zapadające w pamięci kreacje postaci, które czasem nie powiedziały więcej jak dwa zdania, a zdobyły serca fanów. Jak wspomniany Boba Fett czy gość na Bespin z suszarką do jarzyn.

@Nestor
Gdyby to wiedzieli, to TLJ nie zawierałoby tyle "świenego" humoru.

Oni tam to wiedzą, ale ludzie i tak będą pisać "Avengers > Solo"...

Panie i Panowie - UWAGA !!! : „Gwiezdne Wojny mają kompletnie inny styl niż Marvele. Ton w jakim zostały stworzone pierwsze filmy powinien być przestrzegany przy kolejnych produkcjach. To jest to co lubią fani i należy to respektować."

I to powinno być ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI w Disneyu wypisane na każdej ścianie !.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.