Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 1x11 w Polsce i #20 w USA

Różne

W ten weekend na polski Disney XD nareszcie powraca serial „Ruch Oporu”, ale uwaga - z nową godziną emisji. Epizod „Station Theta Black” będzie można zobaczyć w sobotę o 8:00; powtórki o 16:29 i 21:29.

Gdy Poe i Kaz odkrywają starą placówkę górniczą Najwyższego Porządku, BB-8 dowiaduje się, że miejsce to nie jest tak opuszczone, jak się wydawało.A tymczasem w USA czeka na nas przedostatni odcinek pierwszego sezonu, czyli „No Escape, Part 1”. Poniżej fragmenty, a obrazki można pooglądać na Jedi News.

W najnowszej „Bucket List” możemy posłuchać o ciekawostkach z ostatniego odcinka, między innymi o Biurze Bezpieczeństwa Najwyższego Porządku.„Resitance Rewind” skupia się zaś głównie na postaci Tam. Ekipie zależało, by w drużynie Frieball był ktoś, kto popiera Najwyższy Porządek. Panna Ryvora ceni go głównie za poczucie bezpieczeństwa i ładu. A ponadto dziewczyna czuje się pominięta - w jej życie wpakował się Kazuda, który jest zwyczajnie większy i głośniejszy, więc naturalnie poświęca mu się więcej uwagi.Wszyscy zapewne odliczamy już dni do Celebration i fani animacji mogą już zacierać ręce: Oficjalna ogłosiła, że czekają nas aż trzy panele. Najpierw, 13 kwietnia, Filoni i ekipa powspominają „Rebeliantów”. Po przedwczorajszym wpisie Dave'a o Ahsoce i Sabine pojawiły się oczywiście teorie, że czeka nas ogłoszenie nowego serialu opowiadającego o poszukiwaniach Ezry, lecz zarówno artykuł, jak i Tracy Cannobbio temu zaprzeczają. 14 kwietnia zobaczymy zajawkę „The Clone Wars: Lost Missions”. A 15. twórcy „Ruchu Oporu” omówią „szokującą końcówkę sezonu pierwszego” i pokażą co nas czeka w drugiej serii.

Zapraszamy do dyskusji na forum o „Station Theta Black” i „No Escape, Part 1”.Tagi: Celebration (404) Dave Filoni (410) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (97) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (541) The Clone Wars (1257) Tracy Cannobio (33)

Komentarze (13)

Ahch-Ta młodzież, wszystko chcą mieć natychmiast :D

Nie bardzo. ~;)

Warto było czekać :D

Jak pozostałe - takie se.

Obejrzałem 1x11 - dawał radę :)

Siostra ma dwie znajdy i psa, też znajdę. Raz na jakiś czas pogłaszczę i wystarczy. ~;)

O jakiej 8? O 8 to najedzony, nakarmiony sierść idzie spać. Widać że kitku nigdy nie posiadał :)

@Finster Vater - pomysł kotka umarł, chyba na szczęście, bo sierściuch nauczył by się latać za budzenie w sobotę o 8. ~;)

@SW-Yogurt - coś wspomniałeś o kotku, miałbyś budzik ekologiczny.

8 rano? W sobotę? Pogięło ich?

Jest i Hux! Szkoda, że pewnie tylko w tej scenie przemówienia...

Super wiadomość.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.