Świat Filmu

Vox: Koniec gry

Dziś na nasze ekrany wszedł film „Vox Lux” Brady’ego Colberta (scenariusz i reżyseria) z Natalie Portman w roli głównej. Ponadto występują Jude Law, Stacy Martin, Jennifer Ehle i inni.

The f***ing show must go on! Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

Hipnotyczna, prowokująca i elektryzująca opowieść o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. Oryginalne piosenki do filmu stworzyła SIA, jedna z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku.

(Opis dystrybutora)Jeśli komuś mało Natalie Portman, to przewija się ona przez chwilę w jeszcze jednym filmie –„Avengers: Koniec gry” (Avengers: Endgame). To kolejna odsłona uniwersum Marvela. Reżyserują Anthony Ruso i Joe Ruso. Scenariusz napisali: Christopher Markus i Stephen McFeely. Poza Natalie występuje także Samuel L. Jackson, Jon Favreau, Taika Waititi i cała masa innych aktorów, w tym Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlet Johansson, Zoe Saldana, Rene Russo, Tilda Swinton, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, William Hurt, Vin Diesel, Bradley Cooper, Gwyneth Paltrow, Robert Redford, Josh Brolin. Jon Favreau jest jednym z producentów tego filmu. Muzykę skomponował Alan Silvestri.

Po dewastujących wydarzeniach poprzedniej części, Avengersi muszą odczynić to co zostało zniszczone i przywrócić prawo i sprawiedliwość we wszechświecie.Tagi: Jon Favreau (85) Marvel Comics (364) Natalie Portman (368) Samuel L. Jackson (283) Taika Waititi (23)

Komentarze (8)

Avengers nawet spoko 8/10

avengers rozczarowanie. 6/10. [3]

@SW-Yogurt
Za rok w EjdżBiOł. W otwartej jeszcze pewnie z rok później. Jeżeli ktoś będzie chciał to oglądać.

Natalie ❤️

avengers rozczarowanie. 6/10. [2]

avengers rozczarowanie. 6/10. mówi to fan mcu. spodziewałem się jakiegoś wielkiego twistu fabularnego. nic. na końcu bezmyślna nawalanka.

Vox Lux - scenariuszowa padaka artsy-fartsy oparta na stereotypach, następny po Jackie atak Portman na Oskary. Ma taki plusik, że za muzykę oryginalną odpowiadał zmarły ostatnio SCOTT WALKER.
Avendżers pominę milczeniem.

To kiedy ten "Endgame" w TV?

Ale to żałosne porównanie polityczne można sobie było darować. Zresztą kur**, jak wam się nie podoba Marvel to o nim nie piszcie. Nie macie takiego obowiązku i tak wszyscy wiedzą, że ten film jest w kinach.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.