Komiksy

„Flight of the Falcon” dobiegło końca

Projekt wydawniczy „Flight of the Falcon” zakończył dziś specjalny zeszyt Star Wars Adventures, który początkowo pojawić miał się w styczniu, jednak z jakiegoś powodu jego premierę przekładano aż do teraz. Niestety, wygląda na to, że także nie udało się rozwiązać niezgodności fabularnej z „Lando's Luck”, gdzie to samo wydarzenie przedstawione zostało zupełnie inaczej niż w jednym z komiksowych zeszytów.Projekt „Flight of the Falcon” skierowany skierowany był do młodszej młodzieży i skupiał się na losach tytułowego statku - od czasów przygód Lando Calrissiana do szalonych wypraw z osady Black Spire na Batuu z „Galaxy's Edge”. Fani w związku z tym mogli się w ostatnich miesiącach cieszyć dwiema powieściami młodzieżowymi: „Lando's Luck” i „Pirate’s Price”, grą paragrafową z serii Choose Your Destiny, komiksami w ramach Star Wars Adventures (zbiorcze wydanie pojawi się w lipcu) i przewodnikiem.

Tagi: Flight of the Falcon (4) Star Wars Adventures (2017 IDW) (39)

Komentarze (5)

Bardzo słaby komiks kończący serię. Trochę ratują go nawiązania do Pirate`s Price oraz Bala-Tik i jego banda, ale ogólnie niestety żenująca słabizna z durnym zakończeniem.

@Karwan89
http://www.star-wars.pl/Forum/Temat/23021#748329
http://www.star-wars.pl/Forum/Temat/22408#748389

O jaką niezgodność chodzi? W oryginale raczej nie będę czytał, a w Polasce pewnie się nie ukaże.

Ja nie będę oszukiwać: ostatni zeszyt mnie zawiódł. Myślałem, że połączą to jakość z samą fabułą parku. Historia trzy razy dłuższa niż za zwyczaj, a to po prostu rozciągnięty wyścig Poza tym, brakowało mi większej ilości easter-eggów, ale są chociaż Mahjo Reeloo i Puffy. .

Aż się boję czytać, jak oni wybrną w tej historii o Sokole...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.