Star Wars TV

Serial „Kenobi” jako sequel „Hana Solo”?

Jak donosi We Got This Covered, wygląda na to, że sequel „Hana Solo” zostanie połączony z serialem o Kenobim. Może nie w całości, ale redaktorzy serwisu twierdzą, iż ich źródła potwierdziły udział Raya Parka w serialu o Benie. Dodatkowo poza Maulem miała by się tam pojawić Qi’ra (Emilia Clarke) i Karmazynowy Świt. Być może cały ten wątek zostałby zamknięty. Choć w takim wypadku trudno sobie wyobrazić, by twórcy serialu pozostawili finalne starcie Bena i Maula w „Rebeliantach”. Więc może to tylko wymysł WGTC.

Obecnie serial o Kenobim nie jest w żaden oficjalny sposób potwierdzony, choć chodzą na jego temat plotki. Trudno dotrzeć do źródeł WGTC, ale warto zauważyć, że parę dni temu na Instagramie Raya Parka pojawił się komentarz, którzy został odczytany przez część fanów jako sugerowanie, że Maul może jeszcze powrócić.

My na razie czekamy na D23 Expo, licząc, że tam poza „The Mandalorian” i Cassianem dowiemy się czegoś więcej o kolejnych serialach. Choć akurat ten trzeci serial i angaż Ewana McGregora mogą sobie spokojnie zostawić na przyszłoroczne Celebration, co niestety jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne.Tagi: Celebration (417) D23 Expo (76) Emilia Clarke (50) Ewan McGregor (431) Instagram (19) Plotki (1142) Ray Park (55) Serial aktorski (219) Serial o Cassianie Andorze (45) The Mandalorian (259)

Komentarze (22)

@FV - wręcz odwrotnie niż čerstvý. ~;)

To w takim razie po co marnowalen tyle czasu na oglądanie tego? Czuję się oszukany :(

Jeżeli ta plotka się sprawdzi no to będzie niezła jazda. Po pierwsze w końcu pojawiłaby się kontynuacja Solo na którą wielu ludzi czeka, w tym ja, chociaż również wolałbym filmową kontynuację. Po drugie, potwierdzi się to co podejrzewałem od dłuższego czasu, kiedy Lucasfilm będzie chciał umieścić w filmie bądź serialu aktorskim jakiś wątek który był już przerabiany w animacji, to zrobi to, robiąc jednocześnie z owej animacji alternatywną bądź niekanoniczną wersję zdarzeń. No i dobrze, kanon jest tam gdzie jest kasa a animacje to nie jest ta sama liga co produkcje aktorskie, przede wszystkim dlatego że animacja nigdy nie wygeneruje takich zysków co film czy serial z prawdziwymi aktorami.

@ SW-Y "Czerstwy Świt" mi się podobie bardzo bardzo. Tylko to jest po naszemu czy po słowacku bardziej, bo różnica jest zasadnicza?

Hihihi już sam LF nie wie co ma być kanoniczne a co nie. Zresztą kogo tam obchodzą jakieś animowane dobranocki XD

Byłoby super ciekawie.

Dosyć ciekawe.

Ciekawy pomysł z tym połączeniem, ale i tak wolałabym zobaczyć dwa filmy.

Bardzo fajne rozwiązanie, a jakby się skończyło tak jak wspomniany odcinek Rebelsów, ale z innym podkładem-motywem. MIODZIO! Przecież ten finał z Rebeliantów, to był taki majstersztyk, że głowa mała.

Wątki na pewno zasługuje na kontynuację, ale jakoś ciężko ki sobie to wyobrazić w połączeniu z Kenobim. Zresztą w rebeliantach odniosłem wrażenie że od TCW panowie raczej nie mieli ze sobą kontaktu.

Serial zamiast Solo 2 <3 <3 <3
Oby ploteczki były prawdziwe.

Maul to zwłoki od czasu EI, chociaż sądząc po wszystkich cudnych "plot-twistach" może się jeszcze okazać, że wcale nie zginął w "Rebeliantach" a w EIX go zobaczymy...

a co chcieliscie znowu film za 300mln? po takiej wtopie finansowej w gre wchodzi tylko serial.

Zwłoki jako nie-zwłoki mogą się pojawić w prequelu EI.

#MakeSolo2Happen, a nie jakieś dyrdymały, w których Jabba Desilijic Tiure zrobi Czerstwemu Świtowi jesień średniowiecza. ~:P

Crimson jako kolor to ten sam poziomo określenia co fuksja, albo łososiowy XD
Na Bastionie są znawcy paździerza popeliny i dykty, więc będzie gdzie zapasy dostarczać :D

Wolałbym pełnometrażowy film, ale jeśli zamkną wątki z Solo to lepszy rydz niż nic ;)

Co to jest "czerwony świt"??? Lub też inaczej - czy teraz crimson = czerwony?

Ale jak zrobią aktorsko TotA to wybacze im popelinę i dostarczę zapasy dykty i paździerzu.

Paździerz Und Popelina And dykta.

Ray Park już się wygadał, czyli jest coś na rzeczy :D.
Sama koncepcja na takie połączenie jest super, choć to tylko i jak na razie niepotwierdzone plotki. Trzymajmy kciuki by się potwierdziło :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.