Star Wars TV

Filoni i Favreau robią serial animowany?

Making Star WarsWiemy, że takie plotki pojawiają się co jakiś czas, ale zwykle ostatecznie - nawet po wielu miesiącach - okazują się prawdą. Tym razem do ciekawych wieści dotarł Jason Ward z Making Star Wars. Twierdzi on, że „widział/słyszał/wie” o serialu animowanym, nad którym właśnie trwają prace. Podzielił się dwiema informacjami na jego temat.

Po pierwsze, ma być to dzieło Dave'a Filoniego i Jona Favreau. Obaj panowie pracują obecnie nad aktorskim „The Mandalorian”, ale nie, nie będzie to żaden suplement ani spin-off do tegoż. Przynajmniej Jason tak słyszał, chociaż zaznaczył jednocześnie, że wszystko jest możliwe. O czym zatem będzie? To już druga informacja: ma podobno dziać się „bliżej filmowych wydarzeń”. To znaczy, że w formule ma być zupełnie inny niż „Ruch Oporu” i nawet „Rebelianci”. Ward nie dopowiedział tego, ale zapewne możemy spodziewać się czegoś bardziej w stylu TCW.

Plotka brzmi prawdopodobnie - po pierwsze, MSW wielokrotnie było źródłem dobrych przecieków. Po drugie, sam Bob Iger powiedział, że czeka nas wiele seriali. Bo choć na Disney+ czekają na nas „Mandalorianin”, nowe odcinki TCW czy serial o Cassianie, to na dłuższą metę platforma będzie potrzebowała czegoś więcej, by przyciągnąć widzów. Stworzenie kolejnego serialu animowanego wydaje się zatem logicznym posunięciem. Wielu fanów sądzi, że idealnym tematem byłaby tu opowieść o akademii Luke'a. Z drugiej strony trio Ezra-Sabine-Ahsoka też ma spore grono wielbicieli, które chciałoby się dowiedzieć co dalej. To, że coś się tu szykuje, sugerował sam Dave - tu i tutaj.

Chodzą słuchy, że na najbliższym San Diego Comic Conie (18-21 lipca) tematem głównym nie będzie „Skywalker. Odrodzenie”, tylko produkcje na Disney+. Ale nie nastawiajmy się, że usłyszymy jakieś konkrety o nowym serialu, bo na to prawdopodobnie będziemy jeszcze musieli sporo poczekać.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Bob Iger (144) Comic Con (185) Dave Filoni (435) Disney+ (101) Jon Favreau (81) Nowy serial animowany (10) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (138) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (562) The Clone Wars (1295) The Mandalorian (146)

Komentarze (10)

A może by tak połączyć te pomysły? Najpierw niech Ahsoka i Sabine znajdą Ezrę, a potem niech Bridger i Tano zostaną nauczycielami w akademii Luke`a Skywalkera.

Ja chcę Ezre według mnie jest najlepszym Jedi. ( To nie sarkazm)

@ShaakTi1138
"Cóż, ja proponuję akademię Luke`a oraz Ezrę."

Do tego oraz brzmiało to nawet ciekawie. Ezrasz do dziś wywołuje u mnie odruch wymiotny.

Dawać cokolwiek! Byle nas produkcje na mały ekran zalewały i będzie dobrze!

Czyli wyjdzie animowany Mandolot. ~XD

Ezra w akademii Luka.

Ahsoka i Thrawn w dzikiej przestrzeni

Ruch Oporu wyszedł finalnie spoko, także wszystkie produkcje mają póki co dobrą opinię. Nie widzę przeszkód, żeby powstawały kolejne produkcje w róznych liniach czasowych. Jedna np to Resistance, żeby trzymać się Disney Trylogy, druga to Ezra-Ahsoka, żeby kontynuwać linię TCW-Rebels no i coś nowego do tego. Seriale rozpisane na kwartał lub w całości rzucane raz na kwartał. I mamy cały rok ładnie wypełniony jakimś wydarzeniem.

Cóż, ja proponuję akademię Luke`a oraz Ezrę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.