Świat Filmu

Spider-Man do domu...

Od dziś w naszych kinach można oglądać najnowszą produkcję ze stajni Marvela (choć faktycznie wyprodukowany przez Sony). „Spider-Man: Daleko od domu” (Spider-Man: Far from Home) Jona Wattsa to jednocześnie sequel „Spider-Man: Homecoming”, ale już osadzony w realiach po ostatnich “Avengersach”. Scenariusz napisali Chris McKenna i Erik Sommers. Występują: Tom Holland, Samuel L. Jackson (Mace Windu), Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Jon Favreau („The Mandalorian”), Zendaya i Jacob Batalon. Muzykę skomponował Michael Giacchino („Łotr 1”).

Spider-Man musi się otrząsnąć i odnaleźć w nowej rzeczywistości, ale jednocześnie mierzyć z nowymi zagrożeniami, które pojawiają się na świecie.

Uwaga zwiastun zawiera spoilery do ostatnich „Avengersów”.Tagi: Jon Favreau (96) Michael Giacchino (45) Samuel L. Jackson (284)

Komentarze (9)

Najlepsza scena po napisach jak do tej pory :D

Lubsok u mnie ostatnio puścili jak byłem etny raz na Avemgers. No ale to dwa miechy po premierze, więc i tak pewnie nikt kto był na sali nie ogladal tego pierwszy raz

Nie puszczali.

Najlepsze jak puszczali ten trailer przed Avengersami...

Oczywiście, że należy ostrzegać o spoilerach. W telewizorze jeszcze nie było. ~:P
A Spider-Man... Wczoraj słuchałem (czasem zerkając) 1 i 2 z którejś zarzuconej linii. Ciekawe kiedy zaczną rebootać aktualne dyrdymały?

-[Całkowicie nie moja to bajka :D] x2 :)

Poważnie po 2 miesiącach wyświetlania mówimy jeszcze o SPOILERACH w przypadku Avengersów? :)

penis parker XDD

Całkowicie nie moja to bajka :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.