Różne

Milionowy odwiedzający na „Sokole”

Choć „Star Wars: Galaxy’s Edge” nie okazał się aż takim sukcesem, jak przewidywano, nie znaczny, że sprzedaje się źle. Przejażdżkę „Sokołem Millennium” odwiedziło już ponad milion osób. Ta milionowa to Jonathan Ridgeway zamieszkały w Oceans Springs. Oczywiście jako milionowy został specjalnie powitany i dostał jeszcze pluszowego porga w prezencie. Takie cuda tylko w „Galaxy’s Edge”.Tagi: Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (75)

Komentarze (4)

Ciekawe są technikalia wskazania takiego gościa. Dlaczego on, a nie małżonka? Bo gbur nie puścił je przodem? ~;) A jak w kolejce (bo chyba tam jest kolejka?) ktoś wcześniej pójdzie na siku? Albo wpuści HDK? To jakiś kolo KK. ~:P
A że brak zachwytu... No cóż kilka(set/dziesiąt/cokolwiek) seansów, to wiadomo jak się lata Sokołem. ~;)

@Rif_ nie możesz mówić o 95% bo nie bywasz na wszystkich seansach więc nie znasz statystyk. Z tego co pamiętam to ludzie wychodzą z emocjami na twarzach, rozmawiają o filmie etc...o ile nie znaleźli się na takim seansie przez przypadek. Tutaj widzę tylko coś w stylu "ok, spoko, idziemy dalej". Coś za mało jak na "niezapomnianą przygodę" i milionowego odwiedzającego.

@Peter_D
Popatrz jak ludzie wychodzą z kina z blockbustera, a zaręczam, że 95% widzów wygląda poważniej :)

Jakiegoś wielkiego WOW na ich twarzach nie dało się dostrzec ;) Wręcz..."Było ok, ale za te pieniądze lepiej byście się postarali" ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.