Książki

Redaktorzy Del Rey o przyszłych projektach

Forum TheForceNet jest dosyć interesującym miejscem dla czytelników książek Star Wars, z racji teg, że udziela się tam jeden z redaktorów Del Rey Tom Hoeler, który chętnie odpowiada na pytania fanów. Na jedną z jego ostatnich wypowiedzi powinni zwrócić uwagę miłośnicy „From a Certain Point of View” z 2017, bo wygląda na to, że rzeczywiście w przyszłym roku będzie kontynuacja.

„Jakieś plany na wersje "A Certain Point of View" z okazji 40-lecia ESB i ROTJ w 2020 oraz 2023? Jeżeli nie, naprawdę powinniście. Pomyślcie o sprzedaży :) i pochwałach”.

„Zazwyczaj nie odpowiadam na pytania dotyczące możliwych przyszłych książek. Ale FACPOV był naprawdę fajnym projektem (choć logistycznie nieprawdopodobnym), a ESB i ROTJ z całą pewnością dają tyle samo fajnych możliwości na rożne historie, co ANH”.Elizabeth Schaefer, która w wydawnictwie kieruje Gwiezdnymi Wojnami, w lipcu była gościem drugiego odcinka nowego podcastu „Everything Is Canon”. Padło między innymi pytanie o adaptację Epizodu IX. Potwierdzono, że ta powstaje, natomiast my spodziewamy się premiery 07.04, bo wtedy nastąpi też wysyp książeczek dla dzieci związanych z filmem. Elizabeth rozmawiała też trochę o przyszłości książek Star Wars. Na pewno w przyszłym roku będzie druga część „Alphabet Squadron”, natomiast na pytanie, co chciałaby po premierze „The Rise of Skywalker” odpowiedziała, że cały czas patrzą z zainteresowaniem w kierunku Starej Republiki. Czy to jakaś sugestia odnośnie Projektu Luminous? A może po prostu zwykłe życzenia fanki? Czas pokaże. Kluczowych wieści książkowych spodziewamy się w październiku na NYCC.Tagi: Del Rey (480) Elizabeth Schaefer (14) The High Republic (Project Luminous) (25) Tom Hoeler (3)

Komentarze (7)

Nie chce mi się nawet komentować tych doniesień!

Ja chcę FACePalm dla nowych epizodów!

Prędzej czy później skierują się w kierunku filmowej "Old Republic". Jeden krótki klimatyczny zwiastun na Korribanie z Sithami w tle, zrobiłby więcej hajpu na Star Wars, niż próby - skazane na porażkę, urobienia sobie młodego pokolenia na obecną filmowo mdłą papkę.

Wysyp wszelkich adaptacji E9 - już się nie mogę doczekać :/ Miejmy to już za sobą i skupmy się na projekcie Luminous.

Ja chcę powrotu Karpyshyna i całej serii jego książek, zwłaszcza w okresie Starej Republiki!

Ja chcę FACPOV dla wszystkich epizodów! [2]

Ja chcę FACPOV dla wszystkich epizodów!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.