Gry komputerowe

Ruszyła przedsprzedaż Fallen OrderPremiera Star Wars Jedi: Fallen Order zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że w polskich sklepach pojawiła się możliwość składania zamówień przedpremierowych. Tradycyjnie dla Electronic Arts, mają one formę pudełek na grę z opisaną zawartością, którą otrzymamy po aktywowaniu stosownego kodu w pełnej wersji gry. W przypadku Falen Order otrzymamy dwie rękojeści dla miecza świetlnego, skórkę dla robota, oraz ostrze w kolorze pomarańczowym. Pudełka kosztują 30 złotych i kwota ta zostanie w listopadzie odjęta od ceny gry w razie zakupu. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia opakowań, które znalazły się w naszych sklepach.
Przypominamy, że premiera gry już 15 listopada.Tagi: Jedi: Fallen Order (43)

Komentarze (11)

akurat ja to rozumiem, sam kupowałem pudełka gier, które mam cyfrowe, po prostu niektórzy lubią widzieć grzbiety tytułów w swoich gablotach... nie tak o dziwo z książkami, nikt nie sprzedaje obwolut/okładek na rynku... po prostu jest to zjawisko specyficzne i znane na świecie, czasem zdarzają się pudełka z kodami, ale chyba coraz rzadziej

Sprzedaż pustych pudełek jest kretyństwem czystej wody. Hmmm, czym zatem jest zakup takowych?

Gdybym dostawał 500 z łapówki wyborczej to może te 250 wydał. Może. Więc nie, na luzie, nie ma co się spinać.

Bardzo chętnie już bym zagrał w tę gierkę i na pewno ją kupię, tak miesiąc po premierze oczywiście, bo wtedy cena spada gdzieś o 40%.

Priorder, to ja złożyłem, ale u Redów. Przynajmniej jest po co miecć to pudełko na półce. Kurczę, co za shit. Jak to się stało, że łykamy już taką sytuację bez mrugnięcia ?. Puste pudełecxka, a resztę se ściągnij i bądź happy.
Ja tego nie łykam. Kupię ale dłuuugoo PO premierze gry.

Ja tam wyczerpuje Edycji Zwykłej na Origin 😊

mkn->
Więcej, musisz chyba potem kupić dokładnie w tym samym Empiku.

Ja grę kupię i tak w dniu premiery, więc co mi tam, bierę :P.

Tak jeszcze patrzę w innych tańszych sklepach i tam w opisach też jest ta sama zawartość bonusowa. Pewnie po prostu będą dodawali karteczkę z kodem/wysyłali na mail jak to było w przypadku BFII. Zamówię gdzie indziej, zawsze kilkanaście złotych taniej. A poza tym te bonusy to strasznie nieistotne pierdy.

1. Czy te preordery są dostępne tylko w empiku?
2. Rozumiem, że jak kupię w empiku, to inny sklep mi tych 30 PLN nie oddliczy? :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.