Star Wars TV

Obi-Wan Kenobi będzie się dziać 8 lat po „Zemście”

O filmie o Obi-Wanie mówiono od dawna, natomiast jak już wiemy od niedawna, także oficjalnie, film zmienił się w serial. Jeśli chronologia pokazana na D23 Expo jest prawdziwa, to będzie się dziać 7 lat po „Zemście Sithów”. Collider twierdzi, że nawet 8, bazując na zapowiedzi z „The Star Wars Show”. Czyli jeszcze mamy 11 lat, by zmienić Ewana McGregora w Aleca Guinnessa.Co więcej, Collider nawiązuje do plotki o tym, że serial miałby też w pewien sposób kontynuować „Hana Solo”.

Redakcja zauważa również, że to czas, w którym Luke Skywalke ma osiem lat, czyli mniej więcej jest w wieku Anakina. Jednocześnie sugerują, że tę rolę ma zagrać Jacob Tremblay. Co ciekawe, Jacoba do „Gwiezdnych Wojen” próbował ściągnąć jeszcze Collin Trevorrow. Jednak słabe przyjęcie filmu „Powieść Henry’ego” w reżyserii Trevorrowa z Tremblayem w roli głównej kosztowało Collina stołek reżyserski Epizodu IX.

Dodatkowo akcja serialu działaby się w trakcie „Hana Solo”, w momencie, w którym Han jest na Caridzie, a „Sokół” należy do Lando, zaś gdzieś tam w tle przewijają się Dryden Vos, Qi’Ra czy Darth Maul. Oczywiście spotkanie tych dwóch ostatnich trochę komplikuje serial „Rebelianci”.

Zdjęcia do serialu ruszą w przyszłym roku. Jego premiera jest spodziewana w 2021.Tagi: Alec Guinness (65) Colin Trevorrow (83) Epizod III: Zemsta Sithów (903) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (390) Ewan McGregor (431) Han Solo (spin-off) (375) Plotki (1142) Serial aktorski (219) Serial o Obi-Wanie (31)

Komentarze (18)

Pożyjemy zobaczymy :)

Komiksy to dyrdymały, trzeba będzie coś nakręcić, to wyślą je w /dev/null.

A Owen nie lubi Bena, bo ten blokuje Lukowi ojcowską drogę kariery! Przypomnę, że za życia wujka ojciec Luka jest drugą osobą w Odległej, ma zamek, furmanek ma od groma i ciut ciut (np. taką, która ma 19km), służba, własne wojsko i co dusza zapragnie. No fakt, kasy nie ma, ale po co mu ona, skoro wszystko jest jego, a co nie jest, to sobie weźmie.

Owen nie lubi Bena bo nie chce by Luke skończył jak jego ojciec. Jest to w komiksie.
Nestor a skąd pomysł, że w ogóle do takiego pojedynku dojdzie? 😂

Zeby tylko z tego nie wyszly "Przygody młodego Indiany Jonesa" :)

Serial będzie zgodny z filmami.. z pewnego punktu widzenia ;)

Ja również w roli młodego Luke`a obstawiałem właśnie Jacoba Tremblaya, był jednym z nielicznych pozytywów w totalnym chłamie jakim był zeszłoroczny "Predator", nawet jest trochę podobny do Marka Hamilla. Może będą stawiać pierwsze kroki w pilotowaniu Skyhopera z Biggsem Darklighterem (bo on też powinien pojawić się w serialu). Do tego Joel Edgerton i Bonnie Piesse jako Owen i Beru, tak jak w AotC i RotS. Może dowiemy się dlaczego Owen raczej nie lubił Obiego? Byle tylko fabuła nie polegała na tym że Obi w każdym odcinku ratuje Luke`a przed kolejnymi tarapatami, a to jakiś Inkwizytor wyczuł skupienie Mocy na Tatooine, a to jacyś łowcy niewolników, a to znowu Huttowie... Mam też nadzieję że Luke nie zobaczy Obiego z mieczem, bo jak wiemy dopiero w EP4: ANH, młody Skywalker zobaczył miecz po raz pierwszy.

Kenobi zawsze i w każdej formie jest super.

0:47

https://www.youtube.com/watch?v=Wm593Vhs3bI

Będą babki! ~:D

Wsadzanie w to Maula ma tyle samo sensu co Alien: Out of the Shadows

Heh wyjdzie jeszczę na to że będzie za stary i będą musieli go odmłodzić

Bezsens.. Grzebiemy w pewnych czasach, zamiast pokazać przygody młodego Obi-Wana.

Niech nie mieszają tego z Solo... [2]

Mały Luke musi być, to jest film, tutaj mogą sobie na to pozwolić. Nie muszą być tacy zgrabni jak w Rebeliantach. Byle by tylko nie spierniczyli tego pojedynku, bo on był epicki i wielki!

Niech sobie darują mieszanie wątków z filmem "Han Solo", lepiej już stworzyć kolejny miniserial z Hanem, Lando i spółką.

W serialu będą przedstawione pierwsze nocne polucje Luke`a Skywalkera.

Tylko żadnych małych Luków, please....

No i fajnie ! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.