Kolekcjonerstwo

Niektóre gadżety z „The Rise of Skywalker” na sklepowych półkach

Podobnie jak przed premierą dwóch poprzednich Epizodów, zgodnie z odgórną decyzją Disneya, wszelakie gadżety z „Skywalker. Odrodzenie” zostaną oficjalnie ujawnione w Piątek Mocy (w tym roku 04.10). Towarzyszyć im będą produkty z „Krainy lodu 2”. Pierwszych zakupów dokonać będzie można już minutę po północy. Jednak ponownie jak w poprzednich latach, nie wszystkim sklepom udało się dochować tajemnicy, a żądni wydawania pieniędzy fani odwiedzają swoje markety, aby sprawdzić, czy należą do grupy tych szczęśliwych.

Zaczęło się od Australii - tam znaleziono bluzki z logami nadchodzących wydarzeń. Dziś dołączyły do nich kolejne, z nadrukiem przedstawiającym Sith Trooperów, które fani znaleźli na Amazonie.Jakiś czas po pierwszych bluzkach, w Kanadzie pojawiły się figurki „Galaxy of Adventures”, a w jednym z niemieckich sklepów internetowych znaleziono zdjęcia zestawów LEGO, które prezentowaliśmy tutaj.W Los Angeles natrafiono na walkie talkie Najwyższego Porządku.Na Piątek Mocy Hot Wheels dostarczy miniaturowe statki i pojazdy.Są też 3,75 calowe figurki z serii „Vintage Collection” oraz kolejne 6 calowe, popularne wśród fanów, produkty „Black Series”. Nieoficjalnie wiadomo, że wśród tych drugich, oprócz figurek, będą także realistyczne hełmy: Sith Trooperów z TROS i szturmowców z miotaczami z „Mandalorianina”.Przypomnijmy, że na chwilę obecną oficjalnie zakupić można wyłącznie część gadżetów związanych z Sith Trooperami. Po raz pierwszy dostępne były na SDCC w lipcu, a kilka dni temu trafiły w USA do szerszej dystrybucji. Większość kolekcjonerów na nowe produkty musi poczekać do „Potrójnego Piątku Mocy”.

Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (331) Piątek Mocy (Force Friday) (17)

Komentarze (8)

seban 123 --> Jest jedna figurka. Są też w LEGO i na okładkach książek, a także na zdjęciach zza kulis filmu z Vanity Fair.

Cóż, nie miałem żadnych figurek SW, to pewnie nadal nie będę miał :)
(choć Rey, Maz czy Holdo w zasadzie bardzo chętnie)

Coś czuje że temat rycerzy ren zostanie zupełnie pominięty w tros nie pokazali ich zwiastunach i nie ma ich w gadżetach

Za czasów prequeli wychodziły figurki postaci, które na ich potrzeby dostawały imiona, więc no... Po prostu zainteresowanie zabawkami jest teraz mniejsze niż kiedyś.

Niewiele osób chciałoby figurki Maz Kanaty, Rose, Admirał Hodo, Huxa, czy nawet Finna i Poe... może ew. Rey czy Kylo w masce. Niestety, ale bohaterowie sequeli są diabelnie słabi i na pewno nie na miarę Gwiezdnych Wojen. Za 20 lat NIKT nie będzie o nich pamiętał, w przeciwieństwie do klasycznych bohaterów, a i nawet kilku z prequeli.

Rey jako figurka z "Galaxy of Adventures" jest urocza :D

Ja to bym chciał kolektorkę Legionu z czeskim błędem. Jakoś lepiej pasuje.

Gorąca marketingowo jesień byndzie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.