Star Wars TV

Wersja beta Disney+ w Holandii

Różne

Do premiery Disney+ w Stanach i kilku innych krajach zostały dwa miesiące, jednak część fanów ma już dostęp do platformy. Mowa o Holendrach, u których firma wprowadziła wersję beta aplikacji. Jak możemy przeczytać na What's on Disney+, w tej chwili dostępne są wszystkie zapowiedziane filmy kinowe, seriale animowane i te spod znaku LEGO. Co ciekawe, można tam odnaleźć też „kolekcję Dartha Vadera”, czyli wszystkie produkcje, w których występuje mroczny lord. Postaci czy seriale z innych franczyz są pogrupowane w podobny sposób. Jak donoszą fani, „Łotra 1” i „Ostatniego Jedi” można oglądać w 4K.

Holenderska wersja aplikacji będzie trochę inna od chociażby amerykańskiej, gdyż Holendrzy nie mają umów z Netliksem (acz dotyczyć do będzie bardziej na przykład Marvela). Zresztą tak czy siak możemy spodziewać się różnic regionalnych. A oto jak prezentuje się interfejs aplikacji. W filmie księdza Rodericka (słynny fan, któremu kapłaństwo nie przeszkadza w lubieniu Sagi) pada kilka ważnych informacji: aby móc dołączyć do bety, trzeba już podać informacje o formie płatności. Pieniądze na razie nie są ściągane, stanie się to dopiero w listopadzie.

Narzekania? Na razie niewielkie, niektórym przeszkadza mały wybór ikon przy tworzeniu profili, zwłaszcza postaci kobiecych (choć Ahsoka i Sabine są). Ale te pewnie będą dodane w pełnej wersji.A co z wersją polską? Tu niespodzianka, bo w końcu coś się zmieniło na rodzimej stronie, pojawił się na niej bowiem link do logowania. Ten jednak przekierowuje nas na europejską podstronę... i chyba dalej nic się nie da zrobić. Być może jest to opcja dostępna jedynie dla Holendrów, jest wszak promyk nadziei, że pooglądamy filmy i seriale po polsku nieco wcześniej.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney+ (177) Epizod VIII: Ostatni Jedi (505) Łotr 1 (spin-off) (483) Netflix (44)

Komentarze (12)

@Nestor, księdza kulturysty nie wywalili z bycia księdzem jeśli o to chodzi. Wciąż trenuje i ma się dobrze. Tylko zgodnie z poleceniem biskupa nie przygotowuje się już do startów w zawodach kulturystycznych co ma mu dać odrobinę więcej czasu na odpowiedzialne proboszczowanie. Ja podziwiam takich ludzi łączących obowiązki z pasją, ale księża muszą niestety mieć na uwadze to, ze ślubowali posłuszeństwo wobec kościelnej hierarchii.

Jest jakiś agent wśród tulipanów?

Bo ten facet powinien reklamować kościół, a nie oglądać Disneyowe SW i jeszcze mieć z tego taki hajp. No nie może być :P

Wiedziałam, że jak wstawię Rodericka, to będzie o nim, nie o Disney+.

Cóż... Taka to "profesja", że lepiej nie ujawniać, co się prywatnie lubi, choć takie SW to raczej niewinna igraszka... Czy może jednak - dzieło Szatana? :O

A po co Holendrom dostęp, im już i tak nic nie pomoże ;-) Mam nadzieje że zanim serial się zacznie platforma będzie dostępna w Polandii

Ksiądz lubiący Star Wars. W Polsce księdza kulturystę wywalili, ciekawe co by zrobili takiemu zakręconemu jak Roderick?

koleś bez sensu czepia sie ikonek, widać przecież że wybrali typowe postacie w maskach itp. bez twarzy aktorów.

@darth_sowa
Też go oglądam ! :D, potwierdzam wszystko co napisałeś :)

Uwielbiam filmiki księdza Rodericka dotyczące Gwiezdnych Wojen :) Szkoda, że cały fandom SW nie ma w sobie tyle radości i pasji, a jednocześnie dystansu do całej kwestii bycia fanem fikcyjnego świata :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

"General Veers Collection".

:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.