The Mandalorian

Mara Jade pojawi się w „The Mandalorian”?

Kontynuując temat artykułów na „Entertainment Weekly” poświęconych serialowi „The Mandalorian”, tym razem mamy coś dla fanów Legend. Jedno z pytań, które zadano Jonowi Favreau było to, czy jest szansa, abyśmy zobaczyli postaci takie jak Wielki Admirał Thrawn, albo Mara Jade.

Nie chcę rozmawiać o niczym, co mogłoby by popsuć ludziom zabawę odkrywania – mówi reżyser. – Odbyliśmy wiele rozmów. Częścią zabawy jest to na ile możemy połączyć świat oryginalnej trylogii, prequeli, sequeli, „Wojen klonów” i tego, co do pewnego momentu było uznawane za kanon, a zostało uznane za Legendy. Myślę, że ten serial daje możliwość zebrania tego wszystkiego razem. Niezależnie jaki smak lodów gwiezdno-wojennych lubisz najbardziej, tu będzie coś co sprawi ci przyjemność. Zadajcie właściwe pytania.

Internet już zaczyna plotkować na temat tego, czy Mara Jade pojawi się w serialu. Jak nie w tym to może w kolejnym. Cóż, na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać, czy może pojawi się w „The Mandalorian”. Zwłaszcza, że nie wszystko, co przeniesie z Legend Favreau musi być zgodne ze starym kanonem w 100%. Mara może być inspiracją.

Jedną z nowych aktorek, która dołączyła do serialu jest Ming-Na Wen. Na razie nie wiemy kogo ona zagra, ale Favreau twierdzi, że wie jak ją dobrze wykorzystać. Na pierwszy rzut oka nie wygląda na Marę Jadę, ale przecież w nowym kanonie to nie musi być rudowłosa, zielonooka kobieta. Nowy kanon to droga wielu możliwości.Tagi: Jon Favreau (118) The Mandalorian (257)

Komentarze (26)

Fajnie, że dyskutujemy o tym czy Mara Jade to dobra postać, ale wierzę, że ważniejsza jest sprawa tego jak wpasować ją w obecny kanon?

Ja tam lubię Larę z tych mniej oficjalnych stron :P ... i nie, nie jest to Angelina :D

Mara Jade przynajmniej nie byłą Rey Sue.

Też zdumiewa mnie popularność Mary Jade, wyidealizowana i po prostu słaba postać. Luke niech ma dziewczynę, ale kogoś innego. Zresztą, jak nie będzie miał nikogo na serio, to też spoko, nie każdy jest w związku. Choć nie powiem, chętnie zobaczyłabym wątek Lukowo- romansowy :)

Ja bardziej Sophia Hapgood ;)

Mam nadzieję, że to jednak będzie kto inny bo strasznie nie lubię tej aktorki. Irytuje mnie w każdej produkcji w której jest, szczególnie w Agentach Tarczy.

@mkn
Ale tej z gry czy Angeliny? ;)
(Alicia zbyt współczesna żeby ktoś)

Wizualnie? Kobieta idealna.

Umm, nope. Mara mogłaby być co najwyżej inkwizytorem.

W takich westchnieniach nie ma nic złego - ja do dziś wzdycham do Lary Croft <3
Po prostu nie ogarniam fenomenu Mary Jade, imho średnio ciekawa postać.

@mkn
Miej zrozumienie dla tych którzy nie wyszli poza westchnienia do książkowych bohaterek ;)

Dajcie spokój z tą MJ. Z legend do kanonu powinni przenosić ciekawe postacie takie jak Thrawn, a nie obiekty westchnień dla nastolatków.

Luke w nowym kanonie jest przecież czymś w rodzaju piwniczaka, jedyne do czego się przytulał to wymiona tego czegoś od niebieskiego mleka...

Wcale bym się nie zdziwił, bo choć Lucasfilm stara się być bardzo feministyczy, to tak się śmiesznie składa że nie zrobili ani jednej kobiecej postaci która przebijałaby Marę Jade i wiele innych ciekawych kobiet z Legend.

Lepiej korzystajta z mózgó i piszta montre posty, a nie głupotki w głowie :P

Dajta spokój, przecież Mara Jade nijak nie pasuje do nowego kanonu. Choć byłoby fajnie, gdyby Luke był przez jakiś czas w poważnym związku.

Lubsok - A Denzel Washington ma zagrać Magneto :)

Ja też bym wiedział jak ją wykorzystać ;)

Podoba mi się, że ten pan wie jak dobrze wykorzystać tą panią.

Spider-Man - z rudej MJ zrobili czarną

W SW będzie to samo.

Btw. Zarówno w epizodach I-IX jak i spin-offach oraz Mandalorian są kobiety wyłącznie z ciemnymi włosami. To jest jawna dyskryminacja blondynek!!!!

Czyżby Doctor Aphra ???

Rey to córka Mary Jade ;p

"Kawaleria" nadchodzi! Pozdro dla agentów!

Mara Jade jakiej potrzebuje rynek chiński!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.