Star Wars TV

Spin-off „Hana Solo” w Disney+?

„Han Solo” nie poradził sobie w kinach, ale już dzięki telewizji, VOD czy domowemu wideo film zyskał dużo większą, wierną publikę. To oni wsparli akcję #MakeSolo2Happen. I chodzą plotki, że w pewien sposób akcja odniosła skutek, choć w trochę innej formie niż oczekiwana.

Przede wszystkim według plotek miałby być to serial o Szkarłatnym Świcie, bez Hana, Landa i Chewiego w rolach głównych, czyli typowy spin-off. Jednocześnie nie byłoby to projekt całkowicie nowy. Jeszcze przed premierą „Hana Solo” pojawiła się informacja o projekcie „Mos Eisley” czy czymś takim. Faktycznie miałby to być serial, który częściowo ewoluował z jeszcze innego – „Underworld”. Jednak z powodu wyniku „Hana Solo” „Mos Eisley” upadło. Teraz mogłoby się odrodzić w formie „Szkarłatnego Świtu”.

Trudno stwierdzić na ile jest to plotka, a na ile pobożne życzenie fanów. Źródłem tej plotki jest Jordan Maison. On w lutym sugerował rychłe ogłoszenie serialu o Kenobim. Zamiast Celebration serial ogłoszono podczas D23, reszta się zgadza. Może i tym razem ma rację?Tagi: Disney+ (172) Han Solo (spin-off) (375) Plotki (1142) Serial aktorski (219)

Komentarze (11)

Jak ten Jordan takie info dostarcza, to jego życie może być w niebezpieczeństwie. Nie żartuję.

Dla mnie to jedyne sensowne rozwiązanie, serial dla kontynuacji wątków Hana i spółki.

Świetny pomysł! Po obejrzeniu SOLO byłam ciekawa, co wydarzyło się, gdy Qi`ra poleciała na Dathomir, żeby spotkać się z Maulem. Ale mogliby, też zrobić jakiś film, czy serial z Hanem w roli głównej, w którym pojawiliby się Jabba, Boba Fett itp. :)

Wszystko po taniości, żeby jak najmniej wydać i maksymalizowac zyski. Byznesmeni za dyche... Żeby zrobić film który wyglądał jak SOLO trzeba wydać 150- 200 baniek. Na 2 godziny. Czyli na dwa odcinki. Oni chca pewnie wydać 100 na 8. No to się nie ma prawa udać, żeby to wyglądało jak SOLO. Matematyka jest tutaj bezlitosna.

@Peter_D
SOLO zostawił nas w punkcie, w którym Han raczej potrzebuje ochrony kogoś potężnego, i nie będzie się rzucał w oczy Szkarłatnemu Świtowi - czyli co najwyżej mógłby być przemytnikiem na usługach Huttów. Kontynuowanie wątków z SOLO to zatem przede wszystkim rywalizacja syndykatów, i tu Qi`ra wysuwa się na pierwszy plan.
Lando pewnie będzie robił to co do tej pory, czyli interesy na prywatny rachunek - ale wątpiłbym że się zetknie z Hanem, w końcu będzie mu zawsze pamiętać Sokoła. Może gdzieś w tym odnajdzie się Enfys...

Zaraz zaraz, wspieramy Hana Solo 2 a dostajemy coś bardzo luźno z nim powiązanego? Jeśli tak to wysiadam z tego pociągu z Coaxium, bo on chyba nie jedzie tam gdzie chcę ;)

Bredni Disneya ciąg dalszy.

E tam, ja bym oglądała.

SOLO2 jako taki w zasadzie byłby bez Lando, i niekoniecznie z Qi`rą. Oczywiście można Hana czy Lando wpleść gdzieś na drugim planie.

No tak, SOLO 2 bez Hana i Chewie ... helloooł ???!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.