TWÓJ KOKPIT
0

Ruch Oporu

Plotki o „Ruchu Oporu” #9

2019-09-21 13:57:37 Rózne

Minął kolejny tydzień, do premiery drugiego sezonu „Ruchu Oporu” zostały dwa, a kampanii marketingowej ani widu, ani słychu. Jak zwykle możemy jednak liczyć na przecieki i inne informacje niekoniecznie z głównych źródeł.

Zacznijmy jednak od oficjalnej wieści: „Ruch Oporu” zdobył statuetkę Saturna za najlepszy telewizyjny serial animowany. Pokonał tym samym „Archera”, „Family Guya”, „Kacze opowieści” i „Simpsonów”. Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że i druga seria również zostanie doceniona.Do zeszłotygodniowych opisów dołączył kolejny, tym razem z odcinka „Live Fire”:

Kaz oficjalnie dołącza do Asów, podobnie jak Yeager, który uczy ich jak być lepszymi pilotami bojowymi; Tam dowiaduje się jak to jest być pilotką Najwyższego Porządku.

W ostatnich plotkach pisaliśmy też o kilku informacjach z wydania DVD. Wookiee Gunner ma nieco nowych, a przede wszystkim obrazki pokazywane w dokumentach. Wypowiadający się w filmiku Justin Ridge obiecał wiele nowych postaci, a przede wszystkim podróże w nieznane części galaktyki.Drużyna Fireball obserwuje Griffa na hologramie - może będzie brał udział w wyścigu? Widać też nowego droida, który pojawia się przy nowym Huttcie (zobaczcie w analizie), więc to zapewne teren kasyna/klubu.Bałagan w hangarze Najwyższego Porządku. Sabotaż Ruchu Oporu? A może to Tam będzie miała problemy z opanowaniem nowego typu myśliwca?Kazuda i CB-23 na lodowej planecie. Dookoła pęka lód, a w oddali coś widać - może budynek, może postać na śmigaczu? Ciężko stwierdzić.Znów Kazuda, znów CB i jeden z Gozzów, może Flix. Obecność tunelu może świadczyć o tym, że mamy tu do czynienia z tym samym miejscem, w którym na zwiastunie pojawia się smokopodobny stwór.Asy w towarzystwie trzech małpojaszczurek. Na podświetlanym stole leżą kredyty, a w tle widać coś, co wygląda na automaty, więc to pewnie kasyno Hutta.Jakaś placówka, widać lądujący statek. Kolorystyka tego miejsca przywodzi na myśl Kessel.A tu już będą spoilery. (Spoiler):Tak jak pisaliśmy tydzień temu, jest to scena przybycia na D'Qar. W pokazanym klipie Neeku mówi, że nie może skontaktować się z bazą Ruchu Oporu. Yeager domyśla się, że doszło do walki i to całkiem niedawno. Kazuda próbuje wywołać Poego i Leię, lecz także na próżno. W końcu wszyscy zaczynają godzić się z myślą, że buntownicy zostali wybici.(Koniec Spoilera)

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (152) Saturny (16)

KOMENTARZE (3)

  • SW-Yogurt2019-09-22 23:04:00

    Kampania w stylu firmy na D. ~:P

  • mkn2019-09-22 20:38:17

    Jak znajdę czas to może przez te 2 tygodnie zrobię z dzieciakami powtórkę 1 sezonu w polskiej wersji.

  • Adam Skywalker2019-09-22 19:30:24

    Dobrze, że zaraz wraca Resistance, bo będzie coś stałego co tydzień, jednak chciałbym już ten nowy serial animowany, taki z prawdziwego zdarzenia jak TCW czy Rebels.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..