Skywalker. Odrodzenie

Zwiastun, czas i 8 zakończeń „Skywalker. Odrodzenie”

Zaczynamy od zwiastuna. Nie było go w poniedziałek, więc czekamy w kolejny poniedziałek. Podobno jeśli faktycznie 21 byłby w grze, to około weekendu dostaniemy zapowiedź zwiastuna. Poczekamy i zobaczymy. Pierwsza data to piątek 19. Czy tym razem trafili? Tymczasem pojawił się przeciek, że film miałby trwać 155 minut (2 godziny i 35 minut). Jednak ponieważ jak się okazuje, poprawy w montażu wciąż trwają, raczej jest to czas orientacyjny.

Jeśli chodzi o montaż, to ewidentnie wychodzi na to, że on wciąż trwa. Potwierdza to Jordan Maison, redaktor naczelny Cinelinx. Twierdzi on, że obecnie testowanych jest przynajmniej 8 różnych zakończeń „Skywalker. Odrodzenie”, o których Maison wie. O różnych wersjach i pokazach testowych pisaliśmy prawie miesiąc temu. Abrams i Lucasfilm bojąc się, że coś się nie spodoba fanom, cały czas poprawiają ten Epizod, i zapewne będą to robić do ostatniej chwili. Niewiele czasu już im zostało.Tymczasem Anthony Daniels ujawnił, że kończy swoją pracę z nagrywaniem głosu C-3PO.

Daisy Ridley mówiąc o „Skywalker. Odrodzenie” i fanach, stwierdziła, że jest świadoma wielu teorii, które krążą po sieci, ale nie należy się do nich przyzwyczajać. Jest za to ciekawa reakcji fanów, na to co zobaczą. Przyznała, że wątek Reylo (czyli związku Kylo Rena i Rey) będzie w jakiś sposób w filmie ukazany. Jak mówi aktorka J.J. Abrams się tym zajął w sposób bardzo kompleksowy.

Jest też nowe zdjęcie przedstawiające Zori (Keri Russell) pochodzące z „Entertainment Weekly”.Naomie Ackie natomiast opowiedziała trochę o roli Janny. Jannah jest wojowniczką i pojawia się na ekranie w momencie, gdy reszta bohaterów potrzebuje pomocy. Jannah jest członkinią Ruchu Oporu, spędziła wiele czasu zdobywając umiejętności, które mogą się przydać w końcówce filmu.

Na koniec małe potwierdzenie. „Skywalker. Odrodzenie” zostanie przygotowane do 4Dx. IMAX też gwarantowany.Tagi: Anthony Daniels (213) Daisy Ridley (230) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (397) IMAX (81) J. J. Abrams (520) Keri Russell (22) Lucasfilm (592) Naomi Ackie (23) Plotki (1149)

Komentarze (36)

Żeby zamknąć te wątki film musiałby trwać ze 3 godziny. TLJ pomimo, że momentami się ogląda ok, to namieszał zbytnio. Dlatego uważam, że jeśli trylogia, to nie, że nagle film autonomiczny, jak Daisy mówiła tuż przed.

@Rodzyn
Luz, zaznaczyłem tę niepoprawną pisownię bardziej dlatego że to nagminne, niż żeby się czepiać :)

No i się wyjaśniło 😁

Gwoli wyjaśnienia. Zżynać i zrzynać to dwa różne słowa. Zżynać można zboże (w sensie "ścinać"), a zrzynać to plagiatować, zapożyczać, ściągać... Tak więc @bartoszcze ma rację, co do pisowni. Jeśli chodzi o zrzynanie całych scen 1:1 to w pełni zgadzam się z @RodzyNem

bartoszcze - Cóż, mój słownik w telefonie, nie wiedzieć czemu uważa, że zżynanie 😋.
Co innego jest inspirowanie się scenami walk samolotów z II WŚ, a co innego jest kopiowanie scen 1:1 z poprzednich filmów tej samej serii.

Adaptowane, ale po co? Czyli sequele to jakieś nowe universe?

@Rodzyn
Po pierwsze wiem :)
Po drugie zRZYnanie :)
Po trzecie sceny o tyle NIE są zrzynane, że są adaptowane do nowej koncepcji filmu. Ja do dziś płaczę ze śmiechu że lądowanie Anakina na Coruscant rozpadającym się statkiem Grievousa to zrzynka z filmów o samolotach (zresztą cała akcja nad DS w ANH to zrzynka z filmów wojennych o lotnikach).

bartoszcze - Dobrze wiesz, że moim zarzutem jest zżynanie z OT i to nawet scen 1:1.

@Rodzyn
Patrząc na to jak bardzo niektórzy jęczą że w sequelach wszystko jest nie tak, to chyba jednak robili po swojemu?

Biło Ren- Kiedy twórcy Sequeli zrobili coś po swojemu? A, ten wątek z kasynem, ktory niczego nie wniósł do fabuły filmu. Tu się zgadzam.

@bartoszcze Mnie właśnie zależy na tym żeby pojawił się chociaż na chwilę, może w scenie jakiejś wielkiej fety po zniszczeniu First Order.

@Peter_D
Dokładnie, szedłbyś w poniedziałek na jedno zakończenie, w czwartek na drugie a w sobotę na trzecie xD

"jak dotąd akcja sequeli dzieje się głownie na zadupiach, brakuje duzych miast" - normalnie jak w tej całej Original Trilogy, oni tam wyłącznie po zadupiach jeździli, a Coruscant ledwie mignął w finale!

Faktycznie, gdyby puścili różne wersje w różnych seansach to by było coś nowego i zgarnęliby jeszcze więcej kasy.

Twórcy wypuszczają swoją wersję, olewając przy tym teorię i oczekiwania fanów - źle, twórcy starają się zrobić taki film, który się fanom spodoba, tworząc różne zakończenia i testując je dwa miesiące przed premierą - też źle - ludzie.. do jasnej k*rwy, zdecydujcie się!

Chciałbym żeby pokazali w filmie Coruscant, bo jak dotąd akcja sequeli dzieje się głownie na zadupiach, brakuje duzych miast. Pokazali tylko jakąś wyciągniętą z kapelusza planetę Hosnian tylko po to żeby ją zaraz rozpieprzyć, a Canto Bight to jedna wielka pomyłka. Założę się też że nie wróci jedna z nielicznych udanych postaci z TLJ, czyli D.J.
Dziwne że tym razem Abrams i Lucasfilm boją się że coś się nie spodoba fanom. Szkoda że przy TFA nie bali się i skazali na śmierć Hana Solo.

A ja się boję, że ten film wielu oddanym fanom zohydzi SW bardziej, niż zrobił to TLJ...

Hmm, wcześniej byłem pełen wiary - teraz sam się zaczynam obawiać tego episodu...

Czyli Jennah poprowadzi atak na DS2? Super, z Finnem na patatajach. Będą rzucać pyrgami w wybuchnięty reaktor. Pasuje!

To całkiem jak Wedge i Lando :)

Jennah to będzie taka Rose tego epizodu. Jest, ale tak naprawdę nikt nie wie po co...

ten wątek Jannah i Finna na koniach to bedzie drugie Canto Bight.

Niech ich Keri zaora, znaczy zaorze ... czy jakoś tak :P

Mam nadal nadzieję na śmierć Rey i zjawiającego się z znikąd Anakina, który zabije Palpiego i uratuje Bena.

Kino w ostateczności (po spoilerach, przynajmniej umiarkowanie zadowalających albo jak będzie Hayden).
Żej Żej nie umie w kierunek artystyczny, a przecież ma mnie na wyciągnięcie ręki.

Będą ustawki fani Reylo vs fani mordu na Benku ;)

W przyszłym tygodniu na bank sypną po sieci jakimś zakończeniem ... J.J, mówię ci, dobrze kombinujesz, ale zrób tak :
Stopklatka w finale, i niech widzowie w kinach decydują, które zakończenie ma być wyświetlone podczas seansu.

Celowa robota :P

Straszna konserwa z tej firmy na D. czy L. ~:(
Mają osiem wersji, to niech je puszczają losowo w kinie (zabawnie byłoby w multipleksach). No i zwiastun powinien być wyemitowany po premierze. ~:P

Jeden z seansów pewnie będzie w Imaksie :)

BTW Lordzie Sidious, ten kolejny tweet Maisona o 8 wersjach to został pominięty dla podkręcania atmosfery? ;)

IMAX tylko i wyłącznie.

Oby to była prawda, że te teorie się nie sprawdzą

Jannah to będzie czarna ninja.

Mam nadzieję, że wybiorą końcówkę w której Ben Solo nie ginie w beznadziejny sposób jak zostało to powiedziane w spoilerowym opisie, lecz walnie przyczynia się do pokonania Palpatine`a, na równi z Rey.

Mam taką koncepcję, słuszną zresztą ... że ten zwiastun powinien ukazać się na dzień przed, premierą TROSA.

IMAX, na inną opcję się nie wybieram

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.