Fandom

CXXXIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Rzeszowska Akademia MocyNajbliższe spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic odbędzie się w sobotę 16.11.2019 r. Spotkamy się o godzinie 16.00 w Wojewódzkim Domu Kultury mieszczącym się przy ul. Okrzei 7 w sali audiowizualnej, na II piętrze.
W programie m.in.: recenzje serialu "The Mandalorian", oczekiwanie na "Skywalker. Odrodzenie", projekcje, dyskusje i zapowiedź Podkarpackich Spotkań z Komiksem (30.11.2019 r.).

Zapraszamy!

Temat na forumTagi: Rzeszów (180)

Komentarze (7)

Nie ma ograniczeń wiekowych. Bywali 5 i 50 latkowie. Czasami zdarza się co prawda, że program nie pasuje do końca do wieku uczestników, ale przeważnie nic takiego się nie dzieje. Nie puszczamy niczego 18+ :D Sama zaczynałam chodzić na te spotkania też będąc niepełnoletnia ;]

Może tym razem się uda i będę. Oby :)

Nic nie jest potrzebne, tylko chęci ;)
Wchodzisz z ulicy do budynku i już. Od jakiegoś czasu to nawet winda jest, więc łatwiej na to 2. piętro się wpakować. A jak Ci się nie spodoba(my) to w każdej chwili wychodzisz.
Zapraszamy :]

A to jest tylko na zaproszenia czy jak ? Bo ogólnie nigdy nie byłem a chcialbym pójść , ktoś może jakieś szczegóły przedstawić co do tego ?

Nawet szturmowcy z okazji premiery Mandalorianina przerwali swój urlop.
Może być fajne spotkanie, szkoda, że mnie pewnie nie będzie :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.