Star Wars TV

Problemy z Cassianem AndoremKiedy pisaliśmy, że Tony Gilroy dołącza do ekipy serialu o Cassianie Andorze, zauważyliśmy, że ponownie Gilroy przejmuje temat po Garethie Edwardsie. Nawet nie wiedzieliśmy, że historia powtórzyła się tak bardzo. Przypominamy, Edwards był jednym z konsultantów serialu, a czuwał nad nim Stephen Schiff, któremu obecnie partneruje Gilroy.

Jak się okazuje nie było to tylko zwykłe dołączenie kolejnego scenarzysty. Wygląda na to, że Disney nie jest zadowolony z tego, co przygotowano. Co więcej całą pre-produkcję serialu przerwano, ludzi nad nim pracujących odesłano do domów. Uznano, że scenariusze są słabe i teraz ponownie pracuje nad nimi właśnie Tony Gilroy. Zanim jednak zatrudniono Gilroya, ludzie już zaczęli myśleć, że serial w ogóle jest skasowany. Jeśli scenariusze po zmianach Tony’ego Gilroya zadowolą włodarzy w Lucasfilmie i Disneyu, dalsze prace nad serialem zostaną wznowione.

Początkowo serial o Cassianie miał mieć swoją premierę w 2021 oczywiście na Disney+. Zdjęć spodziewaliśmy się w pierwszej połowie przyszłego roku, nawet Diego Luna zaczął przygotowywać się do roli. Na razie jednak wiemy tylko, że obecnie kręcony jest drugi sezon „The Mandalorian”, zaś w lipcu ruszą zdjęcia do serialu o Obi-Wanie. Kiedy ruszy Cassian? Na razie nikt nie wie.

Problemy Cassiana nie zaczęły się niedawno. Musiały już być zauważalne wcześniej, może właśnie dlatego Rick Famuyiwa opuścił ten serial i wolał skoncentrować się na „The Mandalorian”.

Natomiast z innych plotek serialowych, pamiętamy, że Bob Iger powiedział, że jeszcze nie wszystko w tym temacie ujawnili. Ostatnio pojawiła się plotka, że szykują lub przynajmniej rozważają serial o Doktor Aphrze, bohaterce komiksów Marvela.Tagi: Bob Iger (151) Diego Luna (69) Disney (413) Disney+ (154) Gareth Edwards (167) Lucasfilm (569) Rick Famuyiwa (12) Serial aktorski (208) Serial o Cassianie Andorze (40) Serial o Obi-Wanie (27) The Mandalorian (217) Tony Gilroy (29)

Komentarze (22)

Zresztą Cassian chyba sam coś takiego powiedział, że w walkę jest zaangażowany od 6. roku życia?

No nie, nie zrobią serialu o tym jaka to Rebublika była zła aka "Sidious was Right" - ale odcinek wprowadzający mogliby i owszem, cos jak preludium w trójce Indiany.

@Finster
Ale to do osobnego serialu "Young Cassian", bez Diego Luny ;)

@Bartoszcze - Cassian od małego mógł nosić meldunki dla separatystów, wypisywać hasła "Dooku Rulez" czy sabotować LAAT-y na kosmodromie. I to bylo ciekawe, pokazanie CW z drugiej strony, republikańskiej okupacji. No ale zobaczymy.

A Aphra faktycznie, na portalu dla milusińskich to może być problem ;) Choć jakby to było w stylu kronik "Mlodego Indiany" to czemu nie? Tylko znowu - to musi kosztować, i to sporo, Aphry raczej się Bombelkiem nie podeprze.

Slavek_8 - myślę, że kasowanie, zmiana twórców w LFL nie powinna już nikogo dziwić.

Ejże, ja bym chciał ten serial. ;< Mam nadzieję, że to odratują. Nie wiem po co zapowiadać rzeczy, a potem je kasować zanim zacznie się realizacja. ;/

Aphra to w ogóle spektakularny pomysł, ale produkcja z nią musiałaby mieć rating R żeby była ciekawa, wiec pewnie nic z tego. :D

Ten serial jak i postać są dla mnie totalnie bez znaczenia.

@Finster
Noale weś, Cassian w chwili zakończenia Wojen Klonów miał 7 lat, a jego chlubny udział to rzucanie kamieniami.

Ale Cassiana można przecież zacząć od Wojen Klonów (samych wojen do,serialu zdecydowanie nie, bo to dyktą się nie da pokazać, tu musi być kinowy budżet. Lucas wiedział co robi, idąc w animację), potem pokazać jako film szpiegowski, tajne misje, kobiety, itp. To się da zrobić dobrze (Kloss) ale można też zrobić to fatalnie w stylu Sztyrlica - "Cassian myślał"

Ten Cassian to pomyłka. Nie dość, że postać martwa i średnio ciekawa. To jeszcze znowu ten sam okres. Jeśli chcą zysków to niech stworzą nową postać albo zrobią postać komuś żyjącemu i do rozwinięcia. I najlepiej w jakiejś ciekawszej epoce niż znowu walki z Imperium. Już nawet Wojny Klonów w wersji aktorskiej byłyby dużo ciekawsze, albo okres przed Mrocznym Widmem i pokazane psucie się Republiki.

Jak ktoś ma rozum to nie pcha się w serial.
Z takim budżetem jaki przeznacza Disney na seriale to można "Sex and the City" robić, akurat starczy na ciuchy i taksówki, a nie Star Wars.

Pomijam już że ów Cassian nie żyje więc nie obejdzie widowni. Ale 2019-11-27 00:01:46 HAL 9000 napisał:

Madndo pokazał że z budżetem cienkim jak pupa węża, rzemieślnicy zrobią serial cienki jak pupa węża.


Wystarczy mić trochę rozumu, żeby scenariusz napisać. Ale tego brakuje. Kolejny twór między EP III a IV, gdzie wiadomo, że nic nie zrobią bo start Nowej Nadziei jest taki a nie inny. Chyba żeby Bombelek wystąpił.

Edwards jest za dobry do Star Wars, to Artysta przez duże A. Disney potrzebuje siepaczy więc dzwoni do Gilroya.
Normalka niestety.
Bez Edwardsa i pieniędzy nic z tego nie będzie.
Madndo pokazał że z budżetem cienkim jak pupa węża, rzemieślnicy zrobią serial cienki jak pupa węża.
To chyba tylko David Lynch potrafi tanią paździerzową realizację serialową wykorzystać na swoją korzyść.

Pomyślą, pokombinują i zrobią serial o pani Cassianowej Andorowej, żonie pana Cassiana Andora. O tym, jak silna musi być kobieta, której mąż się szlaja, bąki zbija i kombinuje z droidem (FUJ!).

Aphra w komiksie i mamy taki jubelix na ekranie, że zdrady w Grze o tron to będzie mały pikuś. xD

Bezsensowny projekt, który pewnie przyczyni sie do zaorania seriali. Obi Wan pewnie- poza świetnym Ewanem , będzie średni i o niczym.

Gilroy umie w historie, więc wszystko jest na dobrej drodze. Chyba że pani KK powie że trzeba inaczej.

Serial o Doktor Aphrze to mega pomysł, jedna z niewielu nowych postaci naprawdę świetnie przedstawiona, oryginalna i naprawdę ciekawa a nie jak te glisty z ep.7i8. Dodatkowo mają gotowe scenariusze z komiksów, nic tylko brać i filmować i nic nie zmieniać.

Disney to zaraza.

KK klasycznie, nie wie czego chce, co zamierza. "Ej typie wymyśl coś, potem zrobimy burze mózgów i zobaczymy czy nam sie spodoba"
XD

Edwards, Schiff, znowu baby zawaliły.

Serial był do kitu bo odcinki miały standardowo po więcej niż 30 min ;) Nie pasowały do polityki firmy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.