Komiksy

Nowy komiks o łowcach nagród w marcu

Jeżeli jesteście fanami łowców nagród i przestępczego półświatka, to powinna zadowolić Was wczoraj ogłoszona wiadomość. Do głównych serii komiksowych Star Wars, Darth Vader i Doctor Aphra dołączy teraz czwarta, również jak pozostałe rozgrywająca się po Imperium kontratakuje - Bounty Hunters. Choć początkowo oficjalna sugerowała 4-zeszytową miniserię, teraz wiadomo już, że mowa o znacznie większym projekcie.

W komiksie powróci znany już czytelnikom bohater Beilert Valance, który wraz z Bosskiem i Bobą Fettem będą poszukiwali jego byłego mentora - Nakano Lasha.

Scenariusz napisze Ethan Sacks (Galaxy's Edge, Allegiance), a rysunki stworzy Paolo Villaneli (Lando, Double or Nothing, Jedi: Fallen Order - Dark Temple). Okładki poniżej przygotował Lee Bermejo. Pierwszy zeszyt pojawi się w marcu.Zapraszamy do dyskusji o komiksie na forum.Tagi: Ethan Sacks (10) Marvel Comics (365) Paolo Villanelli (9) zapowiedzi komiksowe (74)

Komentarze (4)

Wrócili do łowców na fali Mando?

No i dobrze, coś innego niż Vader, choć zapewne i ten się pojawi.

Już się skończyło na szóstym.

O, to fajnie. Ciekawe jak ich relacje ułożą się z Dengarem po Target Vader. A właśnie, Target Vader ile ma mieć zeszytów?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.