Wojny Klonów

Prace nad siódmym sezonem TCW skończą się niebawem

YouTube

W szale ostatnich miesięcy - w końcu ukazały się „Jedi: Upadły zakon”, „The Mandalorian” i już za chwilę „Skywalker: Odrodzenie” - łatwo zapomnieć, że na początku przyszłego roku czekają nas nowe odcinki TCW. Newsów też nie było żadnych i choć może dzisiejsze wieści mogą wydać się błahe, to na bezrybiu i rak ryba.

Podczas premiery Epizodu IX na czerwonym dywanie Andi Gutierrez przeprowadziła krótki wywiad z Dave'em Filonim (około 36:50 na poniższym filmie). Mówili o bardzo pozytywnym odbiorze Małego Yody przez fandom, a potem przeszli do „Wojen klonów”. Reżyser cieszy się, że zebrał starą ekipę, choć pracowali razem krótko. Udało im się również skończyć historię wedle własnego pomysłu - i za kilka dni powinni zakończyć prace. Dzięki temu będzie mógł się w całości skupić na Mando.Z jakąkolwiek większą kampanią promocyjną będziemy pewnie musieli poczekać co najmniej do stycznia, gdy emocje po Epizodzie IX opadną. Premiera siódmego sezonu „The Clone Wars” jest przewidziana na luty 2020.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (383) The Clone Wars (1324) The Mandalorian (218)

Komentarze (6)

Czekam na ten sezon jak cholera :)
Mam nadzieję że będę mógł je oglądać w domu, na przemian z kinowymi seansami TROSa :)

Tylko dostępność kanału z + jest fatalna. Disney nie umie,w telewizory. Zresztą, w wiele rzeczy nie umie.

Będzie, będzie. Na takim kanale z plusem.

Nigdy.

Ciekawe, kiedy wydadzą na 4K?

Niech on siedzi w tych animacjach, bo te mają prawo być infantylne, live actiony niech zostawi zawodowcom ??

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.