Gry komputerowe

Koniec wsparcia dla Star Wars: Battlefront IIStar Wars Battlefront II zadebiutował w listopadzie 2017 roku, tytuł spotkał się początkowo z chłodnym przyjęciem w związku z małą zawartością i dużą ilością zawartości, którą można było odblokować za pomocą płatnych paczek. Po medialnej burzy, która miała konsekwencje dla całej branży, z lootbox-ów szybko się wycofano, a gra z czasem stała się jednym z największych tytułów w swoim gatunku.
Przez okres dwóch i pół roku, studio DICE wydało 25 darmowych rozszerzeń z mniejszą, lub większą zawartością. W ostatnich dniach zadebiutowała aktualizacja "The Battle on Scarif", która jesto ostatnim dużym rozszerzeniem. Twórcy dziękując społeczności za caly ten okres, przyznali że chcą się teraz skupić na rozwoju Battlefield 6 na komputery i nową generację konsol. Nowy Battlefront nie znajduje się na razie na roadmapie studia.
Tagi: Battlefront II (2017) (93)

Komentarze (12)

a żółty miecz Rey też wszedł tym updatem?

Beka

Mogli porzucić te gre od razu przy premierze, a wspierali przez ponad 2 lata. Ale ludzie i tak hejtują xd

Trochę krótko. Mi brakuje w tej grze wielu rzeczy. Mapa ze Scarif jest bardzo beznadziejna. Brakuje Mustafar, brakuje porządnej Gwiazdy Śmierci a nie takiej beznadziejnej korytarzówki, brakuje jakiejś mapy z miastem ciekawej, brakuje strasznie Royal Guardów po stronie Imperium, brakuje wielu postaci jak Ahsoka, Cassian Andor, łowców nagród po stronie Imperium, do tego jest straszne ubóstwo tych kart, które mogliby wzbogacić o nowe. No i broń powinna mieć skiny do wyboru, też jest jej dość mało.

No proszę, a w BII można (ponoć) do dzisiaj grać w Sieci. Bez Sieci w standardzie.

Jeszcze niech zamkną "Old Republic", i będę contento :D

Hehe całe EA, 100% :D ... a jeszcze trzy-cztery tygodnie wstecz, ani developerka, a tym bardziej elektronicy o niczym takim nawet nie wspominali. Aż tu raptem raz "Battlefield 5" ciach !, a po tygodniu "BF2", ciach ! :D ... A ile DICE się nagimnastykował, by ratować ten tytuł, ile czasu, a przede wszystkim pracy, pracy, pracy, by przywrócić zaufanie, by gracze zapełnili serwery. I teraz, gdy gra w pełni błyszczy - środkowy palec od EA :D

Serwery będą następne :D

I jak tu ich nie kochać :P

Nie pracują nad 3 częścią. Sami to przyznali jak podali ta informacja. Nie mają nawet w planach także to pewnie znowu koniec na parę lat. A swoją drogą koniec wsparcia to tylko patrzeć jak pozamykają serwery, EA tak lubi

A ile mieli to wspierać. To nie jest rpg, którego będą tworzyć przez kolejnych 10 lat.

Całe EA, 100% :D

No to się nawspierali xDDDD 2 lata...

No to teraz czas na część trzecią i mam nadzieje, że NextGeny pozwolą na pokazanie bitew z jeszcze większym rozmachem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.