The Mandalorian

Katee Sackhoff dołącza do obsady „Mandalorianina”

/Film

Jak donosi portal /Film do obsady drugiego sezonu serialu „Mandalorianin” dołączyła kolejna znana już fanom Gwiezdnych Wojen aktorka. Katee Sackhoff ma zagrać w nim postać Bo-Katan Kryze. Aktorka znana jest fanom właśnie m.in. z podkładania głosu pod Kryze w serialach animowanych z uniwersum Star Wars. Na pewno dzięki temu nie będzie miała problemów z wczuciem się w rolę.

Katee fanom fantastyki znana jest również m.in. z gry w serialu „Battlestar Galactica”. W 2006 roku otrzymała nagrodę Saturna dla najlepszej drugoplanowej aktorki telewizyjnej właśnie za rolę w tym serialu.Tagi: Katee Sackhoff (13) The Mandalorian (216)

Komentarze (23)

Jej pojawienie się ma dużo sensu, w końcu ona była ostatnim właścicielem Darksabera przed Gideonem oraz de facto Mandalorem

Kochanowski pisał bajki?

AJ73 - Nie sądzę, żeby aktorka, która dubbinguje postacie w bajkach brała jakieś wielkie pieniądze.

W 2 sezonie poproszę jakiś scenariusz. wiecie coś takiego jak fabuła, dialogi, character development.

Żadna książka czy komiks nie zarobi za ciebie w box officie, ani nie zdobędzie przychylności krytyki, ani nie sprawi, że film nabierze sensu. Gdybym zaraz po obejrzeniu RotJ przeczytał w adaptacji TROSki jaki był NAPRAWDĘ plan Palpiego względem Luke`a, pomyślałbym, że ktoś was porządnie rucha w hajs.

Starbuck!

SithEternal

Żeby jeszcze porównywali kanon z najlepszymi książkami EU. Ale nie, oni wyciągają bezduszne gnioty Zahna.

y zawsze były bardziej basnią niż czymś realistycznym, było wiele wersji, tak jak legeny arturianskie, tak też jest ze star Wars, wiele wersji tej pdoodobnej historii, w jednej imperator powraca kilka lat po bitwie o endor, w innej kilkanaście itd.

O gustach się nie dyskutuje...bo jedni go mają a inni nie.

SithEternal -> Gdybyś wiedział jak bardzo się mylisz to byś się ze wstydu spalił :)

Z twarzy Mandalorianka pełną gębą...

Akurat Nowy Kanon > Stary Kanon, tylko niestety starzy Fani przez swoją nostalgię porównują najlepsze książki starego kanonu do całego nowego jako ogółu, a to nie jest równa walka.

Czy to Pani Wiaderko z Flasha?

Nic mi ta pani nie mówi.

A co do "jednego kanonu", to fajnie jest, że rzeczy, które są w książce, ale nie zgadzają się z filmem, to tak jakby ich nie było. ~:P

Naprawdę przykre i żałosne jak durny disnej zniszczył serię SW i skłócił fanów tym najbardziej kretyńskim pomysłem kasowania EU i nazywaniem go jakimiś "Legendami" (trudno o głupszą nazwę) kiedy sam (disnej) tak nieudolnie partaczy SW "tworząc nowy kanon".

Czyżby budżet drugiego sezonu był z gumy ? ... jeśli tak, to niech idą na całość :P

EU to Legendy a NK to Kanon, informacje z filmów i książek są dla kanonu tak samo ważne , więc bez sensu gadać że kanon dzieli się na filmowy, rozszerzony itp.

EU czyli SW pozafilmowe, w tym NK.

Oby nie zrobił się z tego ,,fan service festival" z gościnnie występującym Mandalorianinem.

Przecież BoKatan miała już występy w nowym kanonie, więc jaką postać z EU ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.