Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #1 i 2

Różne

„Jedi Temple Challenge”, czyli starwarsowy turniej dla dzieciaków, miał ukazać się w zeszłym tygodniu, jednak z powodu protestów w USA zdecydowano się na przesunięcie go na ten. Za to możemy obejrzeć od razu dwa epizody.

Młodych padawanów podczas wyzwań prowadzi mistrz Kelleran Beq, w którego wciela się Ahmed Best, a towarzyszy mu droidka AD-3 przemawiająca głosem Mary Holland. Podczas wyzwania wiedzy dzieci muszą wysłuchać historii i odpowiadać na pytania z nimi związane - a ich autorem jest niejaki Cavan Scott. Na Oficjalnej z kolei możemy przeczytać długi artykuł o powstawaniu turnieju. Stamtąd można się między innymi dowiedzieć, że głos użytkownika ciemnej strony, który kusi uczniów w świątyni, należy do Sama Witwera.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ahmed Best (59) Cavan Scott (62) Jedi Temple Challenge (7) Mary Holland (5) Sam Witwer (67)

Komentarze (8)

W życiu nie chciałbym być znów dzieckiem. ~:P

Cieszy powrót Besta do SW.

Nie planuję oglądać, chyba że jakoś fajnie połączą z kanonem. Liczę na występ nowego mistrza w jakimś komiksie, najlepiej High Republic u Scotta ;)

Dla dzieciaków to z pewnością jest frajda, ja jednak się strasznie wynudziłem oglądając to.

Najgorsze jest pierwsze 40 lat dzieciństwa, ale potem też nie jest lekko.

Cały czas jestem :). Nic się nie zmienia ;)

I w takich momentach znowu chce się być dzieciakiem :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.