Kolekcjonerstwo

Klockowe mozaiki z Sithami

Kilka dni temu LEGO wreszcie ujawniło nową linię klockowych mozaik, o których plotki krążyły już od kilku miesięcy. Wśród nowych zestawów znalazł się jeden z Gwiezdnych wojen.

W pudełku znajduje się 3406 elementów, z których zbudować można mozaiki albo Dartha Maula, albo Dartha Vadera, albo Najwyższego Wodza Kylo Rena. Posiadanie trzech kompletów dodatkowo umożliwia skonstruowanie dużo większego portretu najbardziej kultowej z wymienionych postaci.

Wraz z klockami w zestawie znajduje się kod umożliwiający pobranie ekskluzywnych podcastów z różnymi artystami związanymi z Lucasfilmem, w tym Dougiem Chiangiem.LEGO Art dostępne będzie od pierwszego września. Cena za jeden zestaw to 550 zł.Tagi: Doug Chiang (88) LEGO (487) LEGO Star Wars (273)

Komentarze (6)

LOL Myślałem, że są dwie opcje: te trzy małe portrety a z ich części ten duży Vader. A tu się okazuje że można zrobić tylko jeden naraz WTF? 1550 zł? Fuck you Lego

Virdi - fakt, sprawdziłem jeszcze raz. Jeden sklep po prostu wystawił pre-order już teraz po zaniżonej...

Yougurt - resztkami woli, by zachować dobre imię LEGO i Lucasfilmu, można bronić to tak, że przecież przez pierwsze z tych szesnastu TROSowych godzin Kylo wykonywał zadania dla Sith Eternal.

Ten cały Kylo nie był Sithem, więc co on robi w tym towarzystwie?
No i czy z 6 kompletów można ułożyć Rey?

Vader z trzeciego screena jest super.
Ale jak czytam, że trzeba kupić T R Z Y zestawy po 440 zeta, by taki sobie złożyć, to widać, że to nie do naszych portfeli jest kierowane :(

Oficjalna cena to 550 zł. Ale można się spodziewać 20-30% niższej.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.