Star Wars TV

„LEGO Star Wars Holiday Special” zadebiutuje w listopadzie

RóżneCiężko powiedzieć czy każdy fan oglądał „Holiday Special” (bo dotrwanie do końca jest sporym wyzwaniem), natomiast na pewno każdy słyszał o bożonarodzeniowym filmie, który Lucas chciał wymazać z historii. Dziś ogłoszono, że w listopadzie na Disney+ zadebiutuje nowa wersja na nowe czasy, czyli „LEGO Star Wars Holiday Special”.

Głównymi bohaterami klockowej animacji będą postaci z trylogii sequeli: Rey, Finn, Poe, Rose i BB-8 oraz ci nieco starsi, to jest Chewie i Artoo. Akcja będzie się działa po wydarzeniach z Epizodu IX, kiedy to Skywalkerówna wyruszy do tajemniczej świątyni Jedi w poszukiwaniu mądrości płynącej z Mocy. Dziewczyna odbędzie podróż przez czas i przestrzeń oraz natrafi na bohaterów ze wszystkich dziewięciu filmów Sagi. Będzie jednocześnie musiała zdążyć na obchody Dnia Życia u Chewbaccy na Kashyyyku i znaleźć prawdziwie świątecznego ducha. Bohaterowie filmu pokażą się także w książeczce z naklejkami od DK oraz kalendarzu adwentowym LEGO, który znajdzie się na półkach sklepowych 1 września.

Na USA Today możemy ponadto wyczytać, że w filmie znajdzie się parę aluzji do oryginalnej wersji - między innymi niektórzy Wookiee, zapewne Malla i Lumpy, żona i syn Chewiego. Ponadto kluczowa w animacji będzie relacja Rey z Lukiem.

Na film poczekamy do 17 listopada, a będzie on trwał 45 minut.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney+ (172) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (390) Holiday Special (26) LEGO Star Wars Holiday Special (6)

Komentarze (11)

Niech pojawią się bionicle to pewien "jutuber" będzie miał mokro xD.

Lego ma swój własny „kanon” Star Wars.

Lol to będzie kanoniczne? XD

A tak btw. Disney zrobił swoją wersje OT, to teraz czas na ich własne HS

Sequel TROS-ki. A podobno miało nie być :D Tylko co na jednym z załączonych fotek w SW robi choinka bożonarodzeniowa i światełka?

Ooo tak, najważniejsze, żeby był Itchy i jego VR-set. :D

HS z postaciami z sequeli? Czemu mnie to nie dziwi? xDDDD

(Nie)sławny? Obstawiam, że bardziej znany niż TRoSka. ~;)
A skoro L., to może R0-GR zje Palporzycę? Albo przynajmniej obśmieje?

O, i to są pozytywne wieści!

Weźcie, ja chcę wydanie najwyższoporządkowe, no.

Grunt, by pojawił się dziadunio :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.