Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - przygody na Batuu

YouTube

Przed nami nowe odcinki „Galaktyki przygód”, tym razem odrobinę meta, bo skupiające się na prezentacji atrakcji „Galaxy's Edge” (w zeszłym tygodniu mieliśmy ciekawostki z nim związane). W pierwszym epizodzie mały porg pokazuje nam ciekawsze miejsca w Black Spire...... w drugim możemy zobaczyć jak wygląda robota, do której Hondo zatrudnia grupę śmiałków - w prawdziwym życiu gości parku.W trzecim natomiast pewien śmiałek pomaga Vi Moradi i Poe Dameronowi w walce z Najwyższym Porządkiem.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Galaktyka przygód (Galaxy of Adventures) (55) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (80)

Komentarze (4)

Bardzo podoba mi się to jak promują Batuu - Książki, komiks na premierę [że nie wspomnę o kartach rozdawanych na eventach w parkach Disneya z których można było złożyć mapę Black Spire Outpost!], ten VRowy projekt gry, przewodnik po Batuu, zaprzęgnięcie animacji Galaxy of Adventures, The Sims 4 :D
No i te smaczki w innych produkcjach - jak dla mnie świetna robota.

Ten z porgiem sobie odpuszczę, dwa pozostałe są całkiem spoko, choć mógłyby być o trochę dłuższe

Mi tam się podoba, gdy Lucasfilm robi projekty multimedialne. A czy pretekstem jest nowy serial, czy park rozrywki, nie robi mi różnicy.

Hmmm, aż tak kiepsko idzie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.