Star Wars TV

Mace Windu powróci?

Co jakiś czas w internecie pojawiają się kolejne plotki na temat planowanych filmów i seriali Star Wars. W sytuacji w której oficjalnych informacji na temat przyszłych produkcji jest jak na lekarstwo jeszcze trochę przyjdzie nam dyskutowac tylko o plotkach. Najnowsza dotyczy potencjalnego nowego serialu.Wg artykułu opublikowanego przez The Direct Lucasfilm rozważa stworzenie serialu, którego bohaterem miałby być Mace Windu. Biorąc pod uwagę jak duże emocje wzbudza serial o Kenobim Disney wykorzystać chciałby inną znaną z prequeli postać. Do roli młodego Windu miałby być zaangażowany nowy aktor, jednakże Samuel L. Jackson powróciłby w dorosłej wersji tej postaci. Pytanie powstaje wówczas czy Windu odgrywany przez Samuela byłby komputerowo odmłodzony czy też okazałoby się, że ten mistrz Jedi przeżył upadek z Epizodu III. Jak nam pokazały ostatnie produkcje Disneya, nie takie upadki przeżywali bohaterowie, więc wszystko jest możliwe.

Pamiętać należy jednak, że jest to tylko plotka dotycząca pomysłów jakie są rozważane w Lucasfilmie. Czy jest w niej jakieś ziarno prawdy dowiemy się za jakiś czas.Tagi: Plotki (1130) Samuel L. Jackson (287) Serial aktorski (208)

Komentarze (11)

Mace przed śmiercią przeniósł swoją świadomość do BB-8.

Po co, komu to potrzebne? Nie chcę! Kenobi wystarczy. Poza nim, jeżeli seriale, to nowi bohaterowie, nowe czasy, nowe wątki. Żadnego Windu.

Niech doją !.
Na drugim cycku niech zapowiedzą filmowe "Knights Of The Old Republic", i fajn baj mi :D

Och, jakby Lucas nie był ekspertem od dojenia xD

W końcu nie pozwolił Hanowi umrzeć w ROTJ, bo martwy Han kiepsko by się sprzedawał jako zabawka.

A kto wie może Disney chce wydoić tą markę aż do ostatnich soków

adam1210leg -> dlatego powtórzyłem tyle razy ile mogłem, że to jest plotka ;)
Natomiast newsy od Zeroh nawet jako plotka się nie kwalifikują dla mnie do opisania.

Zanim zaczniemy dyskusję, to trzeba od razu powiedzieć, że wiarygodność The Direct w sprawie SW równa jest zeru. Ale oczywiście rozumiem Szefa - trzeba pisać o wszystkim (może poza Zerohem i WGTC) , bo czasem coś się trafia.

Nie tak łatwo znaleźć godnego aktora na młodego Mace`a... Chociaż Solo i Lando się udali, więc kto wie. :D

Ale to nie ważne, bo nie uwierzę w takie ploty dopóki nie zobaczę trailera Kenobiego i Cassiana. Albo chociaż Mando 2, dammit!

Przecież dzielny mały Ani tylko uciął mu początek spoilera rękę a nie głowę koniec spoilera. Spokojnie mógł kontrolować lot, i złapać jakiś przelatujący pojazd.

PS W Kapitan Marvel mieliśmy SLJ "w wersji 1995", więc spokojnie dadzą radę go podrasować do wersji 2005.

Przeżył, nie przeżył - drugorzędne. ~;)

Tytuł serialu: 34 sekundy (można rozciągnąć do 45 ~;) - 5 sezonów po 9 odcinków)
Każdy odcinek to sekunda lotu, w trakcie której Windu klnie (aby pan SLJ wrócił na 1 miejsce) i przypomina sobie jakąś akcję, którą zmajstrował, klnąc na czym świat stoi.

Spoiler ! początek spoilera Windu przeżył, i odnalazł się na Exegolu koniec spoilera Tak będzie ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.