TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Nowy plakat i potwierdzenia aktorów w drugim sezonie „The Mandalorian”

2020-10-03 22:23:29

Pojawił się nowy plakat reklamujący drugi sezon „The Mandalorian”. Przypominamy, że na Disney+ zacznie on się pojawiać od 30 października.Zaczynają się potwierdzenia obsady drugiego sezonu „The Mandalorian”. Nic czego wcześniej byśmy nie wiedzieli, ale mimo wszystko. Na prezentacji niemieckiego Disney+ wśród obsady wymieniono trzy nazwiska - Rosario Dawson (czyli najpewniej Ahsoka), Timothy Olyphant oraz Sasha Banks. Parę dni temu pojawił się też wpis w biografii Temuery Morrisona na stronie jego agencji. Wówczas widniała rola w „The Mandalorian” jako Boba Fett. Obecnie wpis zniknął.

W przypadku Ahsoki już wcześniej pojawiły się przecieki jej miecza w wersji FX, na którym zamiast rysunkowej Ahoski była... trochę przypominająca Rosario. Czy tak będzie wyglądać Tano w „The Mandalorian”? Zobaczymy.Z plotek aktorskich warto zaś jeszcze wymienić dwie. Pierwsza dotyczy Pedro Pascala. Podobno nie był zadowolony z tego, że pokazują za mało jego twarzy. Tym samym z serialem bardziej ludzie kojarzą małego Yodę oraz Ginę Carano. Wg plotek, aktor zastanawiał się nad porzuceniem roli w serialu, chyba, że byłoby go więcej. Jakoby nie pomogły skargi u Kathleen Kennedy, Jon Favreau znalazł inne rozwiązanie. Potrzebuje głównie głosu Pascala. Jakoby w ten sposób doszli do porozumienia, Pedro ma więcej czasu, zaś widz różnicy nie zauważy, a przede wszystkim nie usłyszy. Poczekamy, na potwierdzenie tych plotek.

Druga plotka dotyczy Ezry Bridgera. Plotki o ew. pojawieniu się kolejnego bohatera z „Rebeliantów” w „The Mandalorian” były. Przez chwilę niektórzy fani nawet uwierzyli, że to się dzieje. Aktor Rahul Kohli wrzucił w sieci tego tweeta, ludziom wydaje się idealny do grania tej postaci. Plotki się rozhuczały, ale na razie nic z tego nie będzie. Chyba, że Kohli w ten sposób daje znać Lucasfilmowi, iż byłby gotowy pojawić się w tej roli. Zobaczymy.Tymczasem nasz niezastąpiony Giancarlo Esponito znów mówi o przyszłości serialu. Jego zdaniem możemy liczyć na trzeci i czwarty sezon. Jedno jest pewne, Jon Favreau na razie nie zamierza odpuszczać sobie serialu, nawet jeśli miałby oznaczać z kinowych produkcji. W ten sposób odpuścił sobie drugą część „Króla lwa”. Poza pracą nad „The Mandalorian” oczywiście nadzoruje prace nad drugą „Księgą dżungli”.
TAGI: Disney+ (403) Giancarlo Esposito (32) Gina Carano (40) Jon Favreau (188) Kathleen Kennedy (430) Pedro Pascal (57) Plakat (226) Plotki (1204) Rosario Dawson (52) Temuera Morrison (94) The Mandalorian (444) Timothy Olyphant (11)

KOMENTARZE (8)

 • Zablokowany 2.02020-10-06 21:01:30

  Dobrze, że Petro pokazał twarz tylko parę razy. Bardzo łatwo będzie go zastąpić jak mu się nie podoba. Pan Temuera Morrison podkładał głos do "łowcy nagród", "komadosów republiki", "Battlefront-a" itp. i nie narzekał.

 • Elrond1232020-10-05 19:03:09

  Muszę przyznać, że bardziej czekam w tym sezonie na Ahsokę niż na wszystko inne razem wzięte.

 • czwartek6662020-10-05 07:06:16

  Ahsoka <3

 • Peter_D2020-10-04 21:49:16

  Trochę się nie dziwię Pascalowi. Tak samo wszystkim fanom, którzy podjarali się, że on będzie grał w tym serialu. Myślisz sobie, o mój bardzo lubiany aktor będzie grał w serialu, będzie super, a potem dostajesz co odcinek ciosa między oczy, bo go jednak nie zobaczysz, a potem okazuje się, że praktycznie w 90% zastępują go dublerzy albo CGI...

 • Finster Vater2020-10-04 21:35:31

  Mostowiaka mogą sobie ukrzywdzić, ale Asię niech zostawia w spokoju. Niech sobie wychowa Eulalie na mistrzynię poza wydarzeniami z ST, wtedy będzie można zrobić epizody X - XII o Gremlince ;)

  Nb. Ten Mando to chyba jedyny Mando co nie ściągał garnka.

 • rebelyell2020-10-04 19:51:22

  Ciężko być twarzą serialu, gdy się gra postać, która ma nakaz nie ściągania hełmu :D Równie dobrze mógłby zagrać Snake Eye`a w G.I.Joe :P

 • AJ732020-10-04 19:47:23

  Moja obawa jest taka, że Aśka niczym czarna dziura, zacznie zasysać wszystko dookoła, i w następnych sezonach nikt nie będzie pamiętał o Mando, tylko będzie Aśka to, Aśka tamto ... więc, w sumie z ostatnim zdaniem się zgadzam ;)

 • SW-Yogurt2020-10-04 16:29:35

  Ale z p. Pedra naiwniak. ~XD Scenariusz czytał, wiedział, że będzie w nim Eulalia i łudził się, że on będzie twarzą serialu. ~XD

  Jedyne życzenie do sezonu: Niech Eulalia zeżre lub Mando zastrzeli Asicę. ~:) Przy okazji mogą zrobić jakąś krzywdę ostateczną Mostowiakowi. Hmmm, dwa życzenia. ~;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..