Skywalker. Odrodzenie

Jessica Henwick miała wrócić w „Skywalker. Odrodzenie”

Jessica Henwick, która rolą Nymerii Sand w „Grze o tron” otworzyła sobie karierę, jak pamiętamy była jedną z kandydatek do roli Rey. Odpadła, ale J.J. Abrams mimo wszystko pozostawił ją w obsadzie „Przebudzenia Mocy”. Zagrała Jess Pavę, jedną z członkiń eskadry atakującej stację Starkiller. W kolejnym filmie została pominięta.J.J. Abrams jednak chciał, by wróciła, podobnie jak inny pilot z tej eskadry – Snap Wexley (którego zagrał Greg Grunberg). W niedawno opublikowanym wywiadzie aktorka przyznała, że miała propozycję by powrócić do roli Jessiky Pavy. Bardzo chciała, podobał się jej ten pomysł, tylko nie mogli się dopasować z terminami zdjęć, więc zmuszona była odpuścić.

Natomiast Henwick podkreśla, że cieszy się, iż Jessika Pava żyje w komiksach i książkach.Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (387) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (862) Greg Grunberg (17) J. J. Abrams (511)

Komentarze (7)

Na początku myślałem, że chodzi o siostrę Rose. Nie skojarzyłem, że Henwick w ogóle grała w SW :P

Ech, czyli jednak faktycznie jej nie było. A szkoda, bo już od pierwszej bitwy TLJ jej brak był zauważalny. Przynajmniej w końcu wiadomo coś więcej na temat tej postaci

W Odrodzeniu w badziewny sposób zabili Tallie, czego im nigdy nie wybaczę.

Innymi słowy RJ i KK olali kobietę członka eskadry :D
Interesujące :P

Hmmm, nie zauważyłem występu, tym bardziej braku. ~:)

Nie ma co płakać nad rozlaną... TROSką. Teraz podczas świąt będą nam towarzyszyć Matrix (w którym Henwick gra jedną z ważniejszych ról) i Avatary. Oba hopefully rewolucyjne technicznie, w przeciwieństwie do sequeli.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.