The Mandalorian

Bryce Dallas Howard uhonorowała ojca w „The Mandalorian”

Ostatni wyemitowany odcinek „The Mandalorian”, czyli The Heiress wzbudził wiele emocji związanych z rolami Katee Sackhoff czy Sashy Banks. Ale o odcinku głośno także za sprawą pani reżyser, czyli Bryce Dallas Howard. Otóż nawiązała ona w tym odcinku do filmu „Apollo 13” wyreżyserowanego przez jej ojca, czyli Rona Howarda. Porównanie fragmentów „Apollo 13” i wspomnianego odcinka możecie zobaczyć poniżej.Sama Bryce potwierdziła na twitterze, że to nawiązanie jest jak najbardziej zamierzone.W piątek kolejny odcinek, a tymczasem warto dodać, że Disney+ niedawno zaczął reklamować się na Słowacji. Do sieci wyciekła reklama (już zniknęła), w której zapowiadano otwarcie platformy u naszych sąsiadów w przyszłym roku, acz bez podania miesiąca. Zgadza się to z tym, co wiemy obecnie. W 2021 spodziewamy się, iż Disney+ pojawi się w Europie Wschodniej, czyli także i u nas. Natomiast druga ciekawostka związana z tą reklamą jest taka, że potwierdzili, iż trzeci sezon będzie mieć premierę w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że COVID-19 nie wywoła jakiś opóźnień.Tagi: Bryce Dallas Howard (19) Disney+ (172) Katee Sackhoff (17) Ron Howard (169) The Mandalorian (259)

Komentarze (6)

Drążyć, drążyć, czekamy na D+ w PL :)

Jakoś nie widzę bym "prowokował" tu kogokolwiek poza osobami, które oczywiście same mają problem ze mną lub też sobą samym, co jest jeszcze bardziej problematyczne.
A tak swoją drogą jeżeli ja jestem cynikiem, to kim jest Rian Johnson? :P

Czwarty odcinek to dramat, aczkolwiek w 11 mocna poprawa.

A BDH oczywiście świetnie, jak zawsze! Ma bardzo lekki sposób opowiadania historii, szkoda że tak niedoceniany.

A już się teraz czepisz. Serio kiedyś pisałeś nawet fajne posty o kinie, a teraz tylko cynizm do sześcianu i prowokowanie. W tym ostatnim chyba nawet przebijasz mnie.

Abrams też miał "honorowe" intencje, a wyszło jak wyszło.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.