Atak klonów

Internetowe piractwo... c.d.

Ostatnio na wszystkich portalach filmowych głośno jest o drugiej części "Władcy Pierścieni - Dwie Wieże", która to podobno jest już do ściągnięcia z internetu. Jak tłumaczy rzecznik AOL Time Warner (właściciel New Line Cinema)

Mam duże wątpliwości co do tego faktu. Nie jestem pewny, czy można nawet powiedzieć, iż zakończono już produkcję filmu. Nie wiem co to jest, ale jeśli to rzeczywiście film albo jego fragmenty, to nie zawahamy się nałożyć surowe kary na wszystkich, którzy będą go ściągać. Amerykańska premiera filmu zapowiadana jest na 18 grudnia 2002, czyli za niecałe 4 miesiące (w Polsce 31 stycznia 2003).

Ale to nie koniec... Jak pamiętamy, piracki "Atak klonów" pojawił się w sieci na 3 dni przed premierą kinową. Od sierpnia można natrafić na różne wersje DVD z filmem - niektóre zawierają jakieś wycięte sceny, inne nie.
Ostatnio nastąpił kolejny przeciek - pojawiła się super wersja AOTC zripowana z pierwszego dysku DVD, a po sieci już krążą fragmenty z wyciętymi scenami
Także ostatnio do sieci trafiły trzy pierwsze odcinki nowej serii "Rodziny Soprano" - Internetowe piractwo poprostu kwitnie, my zaś radzimy Wam poczekać do 20 listopada, kiedy to nastąpi polska premiera "Ataku klonów" na DVD i VHS.Tagi: Epizod II: Atak klonów (812) piractwo (13)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.