TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Taika Waititi w trzecim sezonie „The Mandalorian”

2021-10-28 17:51:12

Jak donosi Giant Freekin Robot, w trzecim sezonie „The Mandalorian” powróci Taika Waiti. Jak pamiętamy był on reżyserem jednego z odcinków, a także głosem droida IG-11. Droid ten zginął pod koniec sezonu i został upamiętniony w formie pomnika, który widzimy w drugim sezonie.

Zgodnie z doniesieniami Giant Freekin Robot w trzecim sezonie Taika ponownie wcieli się w IG-11, sugerując, że wróci w jakiś sposób. Być może nie będzie to dokładnie ten sam droid, a jakiś inny IG, w którego także mógłby wcielić się Taika.Nie wiadomo, czy Taika będzie reżyserował jakiś z odcinków. W teorii może też wcielić się w zupełnie inną postać. Na razie wiemy, że zajmuje się pisaniem scenariusza własnego, pełnometrażowego filmu osadzonego gdzieś, wg plotek, w czasach starożytnych Odległej Galaktyki.

Zdjęcia do trzeciego sezonu „The Mandalorian” trwają. Zobaczymy go na Disney+ w przyszłym roku.
TAGI: Disney+ (531) Taika Waititi (83) The Mandalorian (601)

KOMENTARZE (2)

  • HAL 90002021-10-31 10:04:32

    Będę wniebowzięty jak przestaną rozmieniać markę na drobne za pomocą popeliniarskich seriali, a nie.. czekaj... to już się stało, więc gorzej nie będzie. Drugi sezon Madno był oczko wyżej od pierwszego, gdzie absurdalny scenariusz sięgnął himalajów głupoty w finale tego "dzieła".

  • SW-Yogurt2021-10-28 23:50:47

    HAL będzie wniebowzięty. To jego ulubiony element Mando.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..