TWÓJ KOKPIT
0

Andor

Nawiązania do spin-offów w „Andorze”

2022-05-10 22:36:52

Wygląda na to, że w „Andorze” zobaczymy kilka nawiązań do spin-offów. O ile „Łotr 1” raczej nikogo nie dziwi, w końcu ten serial to prequel, o tyle cieszy nawiązanie do „Hana Solo”. Jak donosi Bespin Bulletin w obu przypadkach zobaczymy szturmowców, których pierwszy raz widzieliśmy w spin-offach.Z „Łotra 1” będą to Szturmowcy Śmierci (Death Troopers), chodzący w czarnych zbrojach. Czy będzie im towarzyszył dyrektor Krennic? Zobaczymy. Z „Hana Solo” zobaczymy Szturmowców Błotnych (Mudtroopers), których widzieliśmy na Mimban.

Na Celebration będzie panel o najbliższych serialach, „Andor” był wymieniony. Liczymy na konkretne informacje dotyczące premiery i zwiastun lub jakąś inną zajawkę. Na razie spodziewamy się premiery serialu na Disney+ w trzecim kwartale tego roku. W listopadzie ruszą zdjęcia do drugiego sezonu. Nad serialem czuwa Tony Gilroy, który nadał „Łotrowi 1” ostateczny kształt. Jest też twórcą trylogii Bourne’a i chodzą słuchy, że trochę w tych klimatach może być osadzony „Andor”.
TAGI: Andor (serial) (203) Celebration (513) Disney+ (489) Han Solo (spin-off) (418) Łotr 1 (spin-off) (542) Tony Gilroy (85)

KOMENTARZE (2)

  • SW-Yogurt2022-06-03 18:15:42

    Choć czarni byli tacy sobie, a brudni ciut zbędni, to niech będą i w Andorze. Byle z sensem.

  • Nestor2022-05-11 12:41:53

    Dobrze jakby Andora nie przeładowali Łotrem, ale pojawienie się Krennica w roli gościa sezonu, a nie głównego przeciwnika, byłoby bardzo pożądane.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..