TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

Celebration 2022: Panel o drugim sezonie „The Bad Batch” [AKTUALIZACJA]

2022-05-29 21:18:56 Różne

Właśnie zakończył się jeden z ostatnich paneli tegorocznego Star Wars Celebration - ten poświęcony drugiemu sezonowi „The Bad Batch”. Całość prowadził David Collins, a jego gośćmi byli Dave Filoni, Brad Rau (główny reżyser), Jennifer Corbett (główna scenarzystka), Matt Michnovetz (edytor historii), Dee Bradley Baker (klony) i Michelle Ang (Omega). W newsa wpletliśmy prace koncepcyjne, które pokazywano podczas imprezy.

Jak zaczęła się historia o klonach? Fani chcieli więcej opowieści o żołnierzach, a wtedy przyszedł Filoni i zapytał się szefostwa, czy nie można byłoby dać wojownikom Republiki ich własnego serialu. Dee powiedział (głosem Wreckera, wideo poniżej), że chce zagrać dobrze dla fanów. Ekipa wiedziała od razu, że opowieść zacznie się od rozkazu 66, bo to moment zwrotny dla Republiki. Wszyscy chcieli też, aby w pierwszym odcinku Hunter pomógł jakiemuś dziecku, stąd wątek Caleba vel. Kanana.Czy Crosshair ma szansę na odkupienie? Dee sam sobie zadaje to pytanie, ale twierdzi, że tak (w tym momencie zaczął przełączać się na głosy poszczególnych członków Zgrai). Rau zadał retoryczne pytanie czy on w ogóle chce być odkupiony. Ulubionymi odcinkami Michelle to te, w których Omega występuje z Herą, a Matta ten, w którym Omega po raz pierwszy widzi ziemię. Zresztą Ang uwielbia chwile, w których jej bohaterka ma do czynienia ze zwierzętami - nie miała okazji ku temu na Kamino, więc wszystko jest dla niej nowe, a mimo tego i tak potrafi zyskać sobie ich sympatię. No i Wrecker jest dla niej jak wielki starszy brat. Dee najbardziej lubi scenę, w której właśnie olbrzym przygotował pokój dla Omegi oraz bójkę w jadalni.

Potem nastąpiło czytanie scenariusza ze sceny na Bracce (wideo poniżej). Okazuje się, że Baker wszystkie swoje kwestie nagrywa za jednym razem, nie potrzebuje pauzy, by przełączyć się na głos innego klona - tak też było tutaj. Zdaniem Dee najlepszy w całym TBB jest jego scenariusz, który bardzo porusza emocje. Tym bardziej, że sam Lucas chciał, aby serial powstał i jego odcinki palców są widoczne w nim wszędzie.Następnie zaprezentowano zdjęcie ukazujące nowe modele postaci. Cała ekipa ma odnowione pancerze, bo ma to ukazywać ich ewolucję od żołnierzy-klonów w kierunku czegoś nowego. Najbardziej w oczy rzuca się Omega, która ma nieco dłuższe włosy, hełm, a wokół nadgarstka prawdopodobnie bandamkę Humtera.Pokazano również klip z dziewczyną, która wraz z Techem walczy z gigantycznymi krabami (widocznymi na poniższym zwiastunie) podczas próby odlotu z planety. A potem przyszedł czas na poniższy zwiastun, po którym panel się skończył:Drugi sezon „The Bad Batch” ukaże się na Disney+ jesienią tego roku.

AKTUALIZACJA

Okazuje się, że na panelu pokazano zupełnie inny zwiastun - więcej w nim narracji - i oczywiście trafił on do Internetu, ale w bardzo słabej jakości. Niemniej coś tam zawsze widać, a jeśli pojawi się lepsza wersja, podmienimy ją.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Brad Rau (6) Celebration (517) Dave Filoni (620) Dee Bradley Baker (57) Disney+ (513) George Lucas (1143) Jennifer Corbett (16) Matt Michnovetz (10) Michelle Ang (6) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (102) Zwiastun (355)

KOMENTARZE (10)

 • SW-Yogurt2022-06-04 17:40:39

  Taaa, Fani chcieli więcej opowieści o żołnierzach, dlatego oglądają... OMEGĘ! Cośtamcośtam i ulubionymi odcinkami są te z... OMEGĄ! Nowe modele postaci, ale najbardziej rzuca się w oczy... OMEGA!
  Może czas zmienić tytuł serialu lub niech coś wreszcie ją zeżre. MSPANC ~;)

  Aha, odcinki palców Papcia mnie wzruszyły, autentycznie. ~:)

 • darth sheldon hiszpański inkwi2022-05-30 13:28:19

  @ JJ Abrakad Abrams O tym i pewnie też i o Andorze

 • Xalkigo2022-05-30 12:55:16

  Też nie rozumiem nie pokazywania zwiastunów, gdzie tutaj marketing? Ogólnie Lucasfilm od czasów Disneya ma bardzo słaby marketing.

 • JJ Abrakad Abrams2022-05-30 08:34:36

  Czyli to o tym mówił McDiarmid, nie o live action.

 • Qel Asim2022-05-30 07:44:01

  Shaak, ale to w sumie całkiem nieźle jest wyjaśnione. Mistrzowie oddawali życie, żeby padawanowie przetrwali. To logiczne.

  Inna sprawa, że zgodzę się że owi padawani powinni mieć jakieś minimum wieku - nastolatkowie (w zależności od własnej rasy), bo totalne dzieciaki to przesada i odrealnienie.


  A co do trailera to jest genialny 😍😍😍

 • Adakus2022-05-30 00:00:04

  Oczywiście obejrzę.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2022-05-29 22:24:50

  Zastanawiam, czy jak w Wiedźminie poruszą temat kobiecego dojrzewania i nie zrozumienia go przez mężczyzn. Znaczy tego na pewno nie pokażą, co najwyżej Sid narzekającą na higienę w jakiej banda trzyma Omegę, ale może zainteresowanie sprawami nastolatek już bardziej.

 • Elrond1232022-05-29 21:59:59

  Puścili też drugi trailer, ale oczywiście nie dadzą do internetu. Jest tylko kstastrofalna jakość, z drącymi się jak zwykle w niebogłosy Amerykanami. Nie wiem, jaki jest sens w robieniu trailerów, by tylko raz je puścić kilkudziesięciu osobom, którzy przecież powiedzą wszystkim, co w nich było, a czasem nawet nagrają... Nie pokazali co najmniej czterech zwiastunów: Mando S3, Ahsoki, Tales of the Jedi i tego drugiego trailera Bad Batchu.

 • VaderTarm2022-05-29 21:45:23

  Już nie mogę się doczekać.

 • ShaakTi11382022-05-29 21:20:38

  Dzieciaki-padawanowie przeżyli :D.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..