TWÓJ KOKPIT
0

Andor

O długości „Andora” i zmianach w fabule

2022-09-19 17:59:41

Premiera „Andora” już za 2 dni. Pokazy prasowe za nami, ale twórcy cały czas są w kontakcie z mediami i zdradzają kolejne szczegóły.Tony Gilroy po raz kolejny odniósł się do długości serialu, sezonów, ale też ilości odcinków i czasu ich trwania. Powiedział, że zwłaszcza przy platformach streamingowych, nie ma jakiś wyznaczników ile odcinków ma mieć serial. I to jest dla niego bardzo wyzwalające, bo może się skoncentrować na opowieści. Można się streścić przy dużej liczbie postaci, nie ma potrzeby marnowania czasu by wyrobić normę.

Denise Gough przyznaje, że gdy podpisywała kontrakt, to wiedziała, że zajmie jej to pięć lat życia. Ale Diego Luna zaczął marudzić, mówiąc, że te pięć sezonów to go zabije. Ostatecznie Gilroy streścił to do dwóch, by zamknąć całą historię. Aktorka nie jest pewna jak to osiągnął.

Kyle Soller, który wciela się w agenta bezpieczeństwa Syrila Karna, mówi, że Gilroy początkowo nie wiedział, w którym kierunku ma pójść ta postać. Gdy rozmawiali razem, mówił że w tym momencie jest on dobry, a w tym zły, albo że nie wie. Kyle uznał, ostatecznie, że będzie na początku poruszał się w odcieniach szarości.

Denise skomentowała wypowiedź Kyle’a, mówiąc, że wbrew pozorom ma to sens. Bo to jest związane z postacią. W jej przypadku, nie było takich wskazówek. Wręcz przeciwnie, miała wiedzieć, by nie grać miłej dziewczyny pod tym całym imperialnym płaszczem.
TAGI: Andor (serial) (217) Denise Gough (16) Diego Luna (115) Kyle Soller (13) Tony Gilroy (90)

KOMENTARZE (3)

  • SW-Yogurt2022-09-21 21:56:35

    Z jednej strony, to po trzech odcinkach mógłbym marudzić, że i 5 sezonów to mało. ~;) Z drugiej, jeśli utrzymają jakość, dwa mogą wyjść idealnie. ~:)

  • Lord Sidious2022-09-19 20:26:27

    @rebelyell - tu mamy inną sytuację. Gilroy tworzy wszystko od początku sam, czyli panuje nad scenariuszem. D&D w GOT adaptowali bardzo rozbudowaną i bogatą historię, a potem zostali z zarysem, i śpieszyło im się do kolejnego kontraktu.

  • rebelyell2022-09-19 19:08:27

    Po pospiesznym zakończeniu GoT mam złe przeczucia odnośnie prób zakończenia serialu jak najszybciej.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..