TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Kokainowy syn wojownik Creeda 65

2023-03-17 19:43:10

Sezon oskarowy już za nami. Gwoli odnotowania, za najlepsze efekty specjalne nagrodę dostał film „Avatar: Istota wody”. W ekipie oskarowej znalazł się Joe Letteri (pracował przy „Wersji specjalnej” trylogii). Trochę większy, bo już nie zbiorowy sukces, Starwarsówek zanotował w Malinach. Adria Arjona („Andor”) została najgorszą aktorką drugoplanową za swój występ w filmie „Morbius”.

Tymczasem warto przypomnieć, co grają w kinach. „Kokainowy Miś” (Cocaine Bear) Elizabeth Banks na podstawie scenariusza Jimmy’ego Warrena to zwariowana komedia, po części oparta na faktach. Występują Keri Russell (Zorii), Alden Ehrenreich (Han Solo), O’Shea Jackson Jr. (Roken), Ray Liotta, Kristofer Hivju i inni. Producentami są Chris Miller i Phil Lord.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niedźwiedzia, który zażył nadmierną ilość kokainy.Kolejna propozycja to film „Syn” (The Son) Floriana Zellera. Występują: Laura Dern (Holdo), Hugh Quarshire (Panaka), Vanessa Kirby i Hugh Jackman. Za muzykę odpowiada Hans Zimmer.

Życie Petera ulega całkowitej zmianie, gdy nagle zjawia się w nim jego była żona z ich nastoletnim synem.Następny film to gratka dla fanów talentu Adama Drivera „65” Scotta Becka i Bryana Woodsa, to prawie solowy popis aktora. Za kostiumy odpowadał Michael Kaplan.

Po katastrofie na nieznanej planecie pilot, Mills (Adam Driver) szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia... tylko, że 65 milionów lat temu.“Creed III” to raczej okazja do posłuchania muzyki Josepha Shirleya. Film wyreżyserował Michael B. Jordan, który także gra główną rolę. Partnerują mu Tessa Thompson, Jonathan Majors i Wood Harris.

Kiedy przyjaciel Adonisa z dzieciństwa, kiedyś cudowne dziecko boksu, rzuca mu wyzwanie, ich pojedynek okazuje się czymś więcej niż tylko kolejną walką.Z kin schodzi natomiast film „Królowa wojownik” (The Woman King) w reżyserii Giny Prince-Bythewood i scenariusza Dany Stevens. Występują: John Boyega (Finn), Jordan Bolger (Skad), Viola Davis i Thuso Mbedu.

Opowieść o Afryce i jednym z najważniejszych państw na tym kontynencie w XVIII i XIX wieku - Królestwie Dahomej.

TAGI: Adam Driver (151) Alden Ehrenreich (89) Christopher Miller (88) Hans Zimmer (4) Hugh Quarshie (4) John Boyega (242) Joseph Shirley (5) Keri Russell (28) Laura Dern (43) Michael Kaplan (24) O`Shea Jackson Jr. (11) Oskar (92) Phil Lord (84) Złote Maliny (14)

KOMENTARZE (3)

  • rebelyell2023-03-18 20:50:45

    Ten Michael Jordan to jest jednak gość, prawdziwy człowiek renesansu, najlepszy koszykarz w historii, aktor, reżyser XDDD

  • bartoszcze2023-03-18 15:50:39

    Kokainowy miś jest o tyle oparty na faktach, że przemytnicy zrzucili kokę z samolotu, a miś się jej nażarł - reszta to fantazja scenarzystów :)

  • SW-Yogurt2023-03-18 15:16:11

    Kiedyś sobie zobaczę w TV, jak Kylo zabił dinozaury, bo reszta jakaś taka sobie w zapowiedziach.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..