Atak klonów

Coś bliżej o DVD

starwars.com

Podobnie jak było w przypadku TPM, za każdym razem, gdy włożymy DVD do odtwarzacza uruchomi się jedna z trzech „planetarnych”, nakładek na menu. Odwiedzimy zatem Kamino, Geonosis i Coruscant.
Film został podzielony na 50 rozdziałów, co pozwoli na łatwy i szybki dostęp do ulubionego fragmentu AOTC. Ścieżka dźwiękowa została wykonana w sześciokanałowym systemie Dolby Surround EX. Jak zapewnia oficjalna wspaniale słychać wybuchy ładunków sejsmicznych, czy odgłosy speedera Zam. Poza tym, w amerykańskiej edycji „Ataku...” będzie jeszcze wersja hiszpańska i francuska w formacie 2.0.
Dostępna będzie także ścieżka zawierająca komentarze George’a Lucasa, Ricka MacCalluma, Bena Burtta, Roba Colemana i osób odpowiedzialnych za efekty cyfrowe, czyli Johna Knolla, Bena Snowa i Pablo Helmana. Należało by też wspomnieć, że wypowiedzi twórców zmontował i przygotował Gary Lava, ten sam, który zajmował się tym przy DVD z Epizodem 1.
Osoby, które nie miały okazji obejrzenia „Klonów...” w cyfrowym kinie ucieszy zapewne fakt, że na DVD zamieszczono właśnie tą nieznacznie rozszerzoną, przeznaczoną dla cyfrowych kin, wersję.Tagi: DVD (534) Epizod II: Atak klonów (830)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.