Świat Filmu

Harry Potter kontratakuje...

Interia

Jak podaje serwis Interia, `Harry Potter i komnata tajemnic` (adaptacja drugiej powieści J.K. Rowling o przygodach małego czarodzieja) znowu zaatakował box-office. W chwili obecnej po weekendowym podsumowaniu zysków okazało się że nie ustępuje on wiele poprzedniej części (`Harry Potter i kamień filozoficzny`) i niestety zostawia także sporo w tyle nasze ukochane Gwiezdne Wojny. Raport prosto z Interii:

Rekordowe wpływy obraz zanotował w Wielkiej Brytanii, bijąc wszelkie dotychczasowe rekordy tamtejszego rynku. Z wpływami w wysokości 29,2 milionów dolarów osiągniętych z weekendu oraz czterech dni pokazów przedpremierowych film pokonał w weekendowych box office'ach takie przeboje, jak: "Spider-Man", "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia", "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo", "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów"[...].

Nie pociesza też fakt że większość fanów Harrego to osoby poniżej 15 roku życia a co za tym idzie kupujące bilety ulgowe ;-) Co tu dużo mówić, Harry Potter po prostu zawojował rynek filmowy o czym świadczą choćby porażki nam najbliższych pozycji: "Mroczne Widmo" oraz "Atak Klonów".Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (548) Epizod II: Atak klonów (838) Harry Potter (100)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.