Świat Filmu

Ford i Flockhart u Tiffany'ego?

Philomythus za Interia

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, Harrison Ford stanowczo zdementował plotki, iż w czwartej części przygód Indiany Jonesa w głównej roli kobiecej wystąpi Calista Flockhart. Aktorska para spotyka się od dłuższego czasu i ma coraz większą ochotę ma zrealizowanie wspólnego projektu filmowego.
Według najnowszych doniesień, Harrison Ford ("K-19") i Calista Flockhart (serial "Ally McBeal") próbują wykupić prawa do realizacji remake'u klasycznej opowieści z 1961 roku, "Śniadanie u Tiffany'ego". W historii, którą wyreżyserował Blake Edwards, w głównej roli wystąpiła Audrey Hepburn.
Na razie nie wiadomo, jak zaawansowane są rozmowy na temat realizacji nowej wersji opowieści.
Więcej wiadomo natomiast na temat postępów w realizacji czwartej części przygód Indiany Jonesa. Według najnowszych doniesień, scenarzysta Frank Darabont kończy już prace nad pierwszymi scenami opowieści. Postępy prac na bieżąco konsultuje ze Stevenem Spielbergiem.
Frank Darabont ujawnił, iż bardzo zależy mu na zachowaniu wierności w opisie postaci głównego bohatera, w stosunku do trzech pierwszych historii, jednak nie zamierza w tym celu wykorzystywać monotonnych schematów i zbyt wielu powtórzeń.
"Nie chcę odgrzewać wcześniejszych pomysłów i historii" - zapowiada scenarzysta.
Premiera filmu "Indiana Jones 4" zaplanowana jest na 1 lipca 2005 roku.
Kiedy w kinach zadebiutuje nowa wersja "Śniadania u Tiffany'ego", na razie nie wiadomo.



Tagi: Harrison Ford (454) Plotki (1079)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.