Komiksy

Komiksy na Maj-Czerwiec

SW.com

7 Maja ukaże się 9-ta już część serii Empire, wykonany przez Paula Chadwicka, Doug Wheatleya, Chrisa Chuckrya, i Kiliana Plunketta. W tym numerze znajdzie się opowieść o losach Biggsa. Biggs rozpoczyna służbę na Imperialnym statku Rand Ecliptic.. Odkrywa jednak tą gorszą stronę Imperium, i wraz z przyjaciółmi postanawia przyłączyć się do Rebeliantów. Jednak jego plany odkrywają Imperialni.

21 Maja ukaże się 54 część Republic, wykonana przez Johna Ostrandera, Jana Duursema, Dana Parsonsa, i Jana Duursema. W czasie, gdy Jedi stają się głównymi dowódcami armii Republici Quinlan Vos wyrusza na tereny separatystów, i rozpoczyna swoją misję szpiegowską. Ale co zrobi gdy dostanie rozkaz powrotu na Coruscant, i kto zostanie wyznaczony do poprowadzenia pewnej operacji, dowiemy się w samym komiksie.

Star Wars: Clone Wars, Vol 1: The Defense of Kamino wykonany przez Haden Blackman, John Ostrander, Jan Duursema i kilku innych osób ukaże się 18 czerwca. Ten liczący 128 stron będzie zawierał Star Wars Republic 49 i 50, oraz Star Wars Jedi: Mace Windu. Separatyści atakują Republikańskie Centrum klonowania. W tym czasie Mace Windu odkrywa zdradę w zakonie Jedi, oraz Ciemną Jedi pracująca dla Hrabiego Dooku.Tagi: Dark Horse Comics (790) Empire (133) Jan Duursema (147) John Ostrander (182) Kilian Plunkett (42) Republic (189)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.