Komiksy

Protest do Amberu w sprawie komiksów...

O ile ponad rok temu wszyscy poczuliśmy wielką ulgę i radość z powodu wejścia Amberu na rynek komiksowy, o tyle teraz chyba wszyscy nie jesteśmy z ich posunięć zadowoleni. Wydawanie komiksów w kilku tomach, w twardej okładce, a na dodatek na papierze kredowym mocno winduje cenę. Na domiar złego sam komiks to skan, więc w tym momencie jego jakość i tak jest gorsza od tego co mogłoby być. No a wysokie ceny odstraszają nie tylko fanów, ale i wszystkich potencjalnych klientów. Mało tego sam dobór tytułów też nie bywa najszczęśliwszy, choćby zaczynanie przygód Quinlana Vosa od „Ciemności”. Problem w tym, że podobne wpadki Amberowi zdarzyły się także i w innych komiksach. Właśnie w tej sprawie, wspólnie z serwisami komiksowymi – między innymi WRAK, a także z komiksowym i starwarsowym oddziałem Nowej Gildii postanowiliśmy wystosować list otwarty do wydawnictwa. Treść listu znajduje się tutaj, a także na Forum WRAKu - tutaj.
List zostanie wydrukowany i dostarczony do Amberu przez delegację. Nie będziemy tego listu wysyłać EMAILEM i nie jest to wzór jaki trzeba gdziekolwiek wysyłać. Niemniej jednak będziemy potrzebować Waszych podpisów pod nim, coś na kształt petycji. Wasze podpisy zbieramy w dwojaki sposób. Pierwszy to wpisanie się na forum w tym wątku. Trzeba wpisać imię, nazwisko i dobrze choć miasto zamieszkania. Drugi sposób to wysłanie mejla z tymi danymi mnie. W celu utrzymania porządku nadajcie listowi tytuł „Petycja w sprawie komiksów – Amber”. List najlepiej kierujcie na adres Luc@Gwiezdne-Wojny.pl.
O przebiegu akcji a także terminach związanych z zakończeniem przyjmowania podpisów, będziemy informować na bieżąco.Tagi: Amber (525)

Komentarze (2)

Hahahahahaha. A faktycznie ma ladna żone ? :P

Radzę jeszcze dopisać że dyrektor Foniok ma ładną żonę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.