Komiksy

Darth Maul: Dwupak

We wrocławskim Empiku Megastore pojawił się kolejny dwupak komiksów Amberu – tym razem jest to Darth Maul I i II w zbiorczym opakowaniu. Zgodnie z informacją kosztuje tyle co jeden tom, ale w innych miejscach jest napisane, że 19 groszy drożej. Powiem tylko jedno, przynajmniej we Wrocławskim Empiku jest pewien nieład artystyczny i o tym, że Dwupak kosztuje 19,99 dowiedziałem się wychodząc z Empiku – na innym stoisku, bo akurat była cena. Mnie natomiast udało się kupić to za 19,80. Mało tego, nie jest to jedyny przypadek, bo z powodu bałaganu na „Ostatni Rozkaz” zaoszczędziłem 10 PLN. Więc kto wie, może warto się wybrać do Empiku.
Ale jest jeszcze Trójpak Dartha Maula, jeszcze bardziej zachęcający. Składa się on z dwóch komiksów – Darth Maul 1 i 2 oraz fenomenalnej powieści Michaela Reavesa Darth Maul: Łowca z Mroku. Trójpak ten kosztuje koło 40 PLN, acz trudno mi podać za ile faktycznie można go kupić --> bałagan w Empiku.

O komiksie Darth Maul rozmawiamy tutaj.
Natomiast o książce tutaj.Tagi: Amber (525) Empik (149)

Komentarze (5)

Ukradł ale potem oddał :)

Hm czyżby Indy ukradł Maulowi komentarze do newsów? Jak ci dwaj zaczną bójkę to będzie gorąco ;)

Lordzie ty zawsze na swoje wyjdziesz:)

Heh, ciekawe czy dostane to w Łodzi wogóle, ma ktoś Informacje czy jest może w Łodzi ? eee... bede w kinie na Oszukać Przeznaczenie to sobie wstąpie do Empiku po drodze...

Darth Maul: Łowca z Cienia tłumaczenie dosłowne co ? ;P ja mam na książce Łowca z Mroku. A komixyy w dwupacku kupie sobie chyba na 100% bo to jeden z moich ulubionych komixów z Star Wars, który narazie miałem okazje przyczytać pozyczając od kolegi (Przemasa, oczywiscie)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.