Komiksy

Kolejne komiksy Amberu

Carth Onasi

Jak dowiedzieliśmy się od jednego z przedstawicieli wydawnictwa Amber, komiksy z serii Star Wars sprzedają się najlepiej ze wszystkich wydawanych. W związku z tym, informujemy (źródło informacji jest godne zaufania), że część komiksów z serii "Star Wars- Union" jest już przetłumaczona. Nie podjęto jednak jeszcze decyzji, kiedy te komiksy zostaną wydane - możliwe że dopiero po wakacjach lub nawet dopiero pod koniec drugiej połowy września.Tagi: Amber (525) Republic (189)

Komentarze (11)

Równierz jestem ciekawy UNION-a

Super.. Tyle czekam na "Union"-a. Nareszcie :D

Ja tam kupuję każdy komiks o SW bo są to narazie jedyne komkisy z tej dziedziny. Egmont juz ich nie wydaje. (a szkoda bo były dosć grube w porównaniu z tymi Ambera )

Ja już to prawie zrobiłem, jeżeli chodzi o SW. Są poprostu tego niewarte, to jest najzwyklejszy pocketbook, kiedyś to nazywało się książka kieszonkowa i była ogólnie dostępna, a nie że by płacić 30-40 pln za książeczki tego typu. Dla przypomnienia, kiedyś były wydawane książeczki z serii "Tygrys", jak ktoś niepamięta, niech spyta się rodziców, albo starszego rodzeństwa :)

to ja juz chyba rezygnuje z ksiazek :( 35 zl chyba tam .........!!

Z tą ceną Wojny to przegięcie... ja właśnie czytam sobie Pułapkę Krytosa - niestety tylko w autobusach - więc nieprędko skończę. co do komiksu, czy ktoś wie czy jest już dwupak Ciemności, we Wrocławiu jeszcze nie było. Tymczasem dziś kupiłem nowy numer Star Wars Comics z The Warrior Princess #1. Trzeba się przerzucić bo już w Amber wątpię.

Tak, ale petycja ma jakis związek ze sprzedażą, bo tam było napisane, żeby obnizyć koszt komiksów muszi byc obnizona jakośc itp itd, a jak to ma ich w ogóle interesować, skoro oni i tak maja dobrą sprzedaż i to pewnie na wyższaj marży aniżeli mieliby przy obniżonej jakości...

Oczywiście oprócz tgo było wiele innych aspektów w tej petycji, ale ja odnosze sie tylko do tego kosztowego

Jeżeli chodzi o petycję, to jest to inny "Episode" lub jak wolisz bajka.
Ale ważne, że są już przetłumaczone części .... Star Wars - Union !!

No to widzę, że petyca nic nie da skoro się tak dobrze komiksy Amberu sprzedają!!!!!!!!!!!

Tia, a może coś więcej o Mandalorinach???

A tymczasem ze strony Merlina można się dowiedzieć że czerwcowa Wojna o bactę będzie kosztować 34zł 80 gr. Fakt, jest to ponad 330 stron, jednak do tej pory książki o takiej objętości (lub minimalnie niższej) kosztowały 29zł 80 gr, a więc jest to 5 zł podwyżki. Termin wydania 27 czerwca, choć akurat często książki wychodzą wcześniej niż jest to podane w Merlinie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.