Wojny Klonów

O Clone Wars w Herald

JediNet

Genndy Tartakovky, twórca „Atomówek”, „Samuraja Jacka” czy „Laboratorium Dextera”, a także zbliżającego się wielkimi krokami Clone Wars, w wywiadzie udzielonym Heraldowi podał dwa interesujące szczegóły.

Pierwszy to taki, że główną treścią serialu będzie bitwa na Muunilist, a także innych planetach. Po jednej stronie będą dowodzić Obi-wan Kenobi, Anakin Skywalker, Mace Windu oraz Kit Fisto, a po drugiej Asajj Ventress oraz Durge.

Druga sprawa to zawartość Clone Wars. A mianowicie, Tartakovky stwierdził, że na 60 minut (sumarycznie) serialu, aż 50 będą to bitwy. Zapowiada się gorąco.Tagi: Clone Wars (228) Genndy Tartakovsky (52)

Komentarze (3)

Grafa zależy od uznania. Tu mamy uproszczona wersję bohaterów (w sam raz na kreskowkę), ale czy znacznie gorszą od szczegółowej, ale mi średnio odpowiadającej tej co jesn na Oficjalnej w ramkach w lewym górnym rogu. Ja nie lubię animacji w 'bajkach' amerykańskich, przynajmniej większości. Owszem jest kilka wyjątków (wspominany przez Irka Jonny Quest -ale tylko w jednaj serii, bo zarówno stare Questy, jak i te nowsze miały brzydką grafę). Zresztą wydaje mi się, że umowność kreski Gendyego bardziej pasuje do tak krótkich filmików jakimi będą WK niż zbyt realistyczna grafika.

Taaak ja też ale mam wrażenie, że Lucas specjalnie sprzedał historie Tartakowskiemu, który robi te surrealistyczne animacje, żeby żaden fan się nie połapał kto jest kto i z czym się to je...jakość grafiki w animkach Tartakowskiego pozostawia wiele do życzenia dla fanów SW ale jest cool jeśli chodzi o Dextera i Samuraja Jacka....reasumując - dobrze, że w ogóle coś drgnęło w świecie filmu o tematyce SW poza ekranem kinowym to dobry znak, może jednak Lucas kiedyś zmiękknie i będziemy mieli więcej stuffu jak ten (tylko z lepszą grafą ;)...

aaaaa ja chce WOJNY KLONÓW !!! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.