Świat Filmu

Indy na DVD w Polsce cd..

Filmweb.pl

21 października w Polsce pojawi się 4-płytowy zestaw filmów opowiadających o przygodach Indiany Jonesa. W zestawie znajdą się filmy "Poszukiwacze zaginionej arki", "Indiana Jones i świątynia zagłady", "Indiana Jones i ostatnia krucjata" oraz dodatkowa płyta DVD ze specjalnymi dodatkami. Wszystkie obrazy zostały cyfrowo udoskonalone w celu podniesienia jakości obrazu i dźwięku.

Film będą posiadały oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Digital 5.1 oraz polskie napisy. Format obrazu 2,35:1 (16:9) anamorficzny. Polskie napisy posiadały będą również dodatki specjalne.

Na 4. płycie znajdą się ponad 3 godziny dodatków specjalnych:

Indiana Jones: Jak powstała trylogia
Nigdzie dotąd nie rozpowszechniane materiały z planu, niewykorzystany materiał zdjęciowy, zdjęcia próbne, szkice do dekoracji i fotosy pozwalające zajrzeć za kulisy pracy nad filmem, który przeszedł do historii kina

Światło i magia w trylogii Indiana Jones
Specjaliści od efektów z Industrial Light and Magic zdradzają, jak wykorzystywali nowatorskie technologie do efektów optycznych i mechanicznych - jak modele, retusze i morfowanie uwiarygodniły wspaniałe wyczyny i nadnaturalne przygody Indy'ego.

Efekty dźwiękowe w trylogii Indiana Jones
Zobaczcie, jak ważne w filmach o Indiane Jonesie są efekty dźwiękowe I montaż, poznajcie historię dźwięku w swoich ulubionych scenach. Waszym przewodnikiem będzie laureat Oscara, reżyser dźwięku Ben Burtt.

Wyczyny kaskaderskie w trylogii Indiana Jones
Kaskaderzy, którzy grali w filmach o Indianie Jonesie, pokażą Wam, jak starannej koordynacji całej ekipy wymagają niektóre sceny.

Muzyka w trylogii Indiana Jones
Muzyczna wyprawa w przeszłość wraz z Johnem Williamsem, pełną wspomnień o tworzeniu trylogii Indiana Jones wraz ze Stevenem Spielbergiem i Georgem Lucasem. Dowiedzcie się jak powstał "Marsz poszukiwaczy", jeden z najbardziej znanych motywów muzycznych w kinie, a także zorientujcie się, jak muzyka uzupełnia temat i nastrój każdej przygody.

Oryginalne zwiastuny filmów z trylogii Indiana Jones
Oryginalne zwiastuny kinowe do wszystkich filmów z Indianą Jonesem oraz zwiastun do gry komputerowej "Indiana Jones and the Emperor's Tomb".

Tylko dla posiadaczy DVD-ROM
Możecie wejść na stronę IndianaJones.com, która jest oficjalną stroną wielbicieli Indiany Jonesa i rzucić okiem na nowiny z planu następnej części sagi Indiany Jonesa.

Niestety, wśród materiałów dodatkowych zabraknie komentarzy autorskich, zazwyczaj towarzyszących projekcjom filmów. Wynika to z faktu, iż opinie Stevena Spielberga na temat jego filmów są powszechnie znane, a poza tym - jak dotąd - nie zgodził się on na opatrzenia komentarzem żadnego ze swoich filmów.

"Indiana Jones - Kolekcja DVD" na całym świecie zostanie zaprezentowane w nowej oprawie plastycznej, opracowanej przez Drew Struzena - współautora oprawy plastycznej wersji kinowych. Zaskoczeniem dla miłośników Indiany Jonesa będzie zwłaszcza okładka płyty z materiałami dodatkowymi utrzymana w stylu filmowego plakatu z innych tytułów cyklu, ale z wizerunkami George'a Lucasa i Stevena Spielberga. Zestaw czterech płyt będzie sprzedawany w eleganckim, tekturowym pudełku.Tagi: DVD (523) Indiana Jones (300)

Komentarze (2)

Wyczyny kaskaderskie mnie by najbardziej iteresowały :P i musi [!] byc galeria zdjeć z harrym :P

Bardzo ciekawie zapowiada się ta 4-ta płytka. Ja tam najbardziej zaciekawiony jestem tymi niewykorzystanymi scenkami jak i dokumentem o muzyce!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.