Książki

Jedi Trial

SW.com

Seria opowieści A Clone Wars novel wypełnia wielką lukę pomiędzy Epizodem II i III.
Sektor Sluis stał się polem bitwy. Zmagania trwają o wielki ośrodek łączności. Siły synów wolności walczą po stronie Republiki, ale potrzebują żołnierzy klonów i Jedi by obronić swój teren. Młody Anakin Skywalker został wysłany na Praesitlyn, wraz ze starszym Jedi, równie potężnym i nierozważnym co młody Skywalker.
Jedi Trial, napisany przez dwóch weteranów wojny wietnamskiej Davida Shermana i Dana Cragga ukaże się w listopadzie 2004, nakładem wydawnictwa Del Rey.Tagi: Dan Cragg (13) David Sherman (13) Del Rey (436) Wojny Klonów (książki) (86)

Komentarze (4)

Irek popieram jak tak dalej pójdzie to clone wars novel w polsce ukarze się dopiero jak EIII wyjdzie na dvd i video:)) no ale cóż zrobić żyjemy w kraju w którym gwiezdna saga nie bije wszelkich rekordów popularność to i książki ukazują się żadko bo wydawnictwom się nie opłaca nowości wydawać jakstarsze części w księgarniach zalegają i na półkach się kurza:(

Dla ciebie to wszystko jest dziwne Darklighter,"fani" tacy jak ty przyjemność znajdują raczej w chorobliwym wybrzydzaniu wszystkiego bez żadnej sensownej przyczyny.
A co do seri CLONE WARS NOVEL-mam nadzieję że się mylę ale mam wrażenie że Amber nie zdoła wydać jej przed premierą EIII i my polscy fani pójdziemy do kina niedokształceni...

ehh cała polska I części u nas nie ma a w stanach już II szykują. Naszczęście do grudnia nie daleko :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.