Fandom

Z Gwiazd...

Od tej pory, mniej więcej co miesiąc na Bastionie pojawiać się będzie nowy numer e-gazetki o tytule "Z gwiazd..." Pierwszy numer dostępny jest dla wszystkich odwiedzających Bastion, kolejne ściągnąć będą mogli już tylko członkowie fanklubu.
Liczba tekstów będzie się (niejmy nadzieję) zwiększać, w czym, mam nadzieję, pomożecie nam.

Zgwiazdnr1.zip (ok 170 Kb)


W tym numerze:
- Polski świat SW - Na czym tak naprawdę stoi polski fandom...
- Wady i zalety TCG - Dobra ta karcianka czy nie?
- Przebudzenie - Mały fanfic osadzony w realiach E3. (Spoiler alert! :))
- KOTOR i Jedi Academy - Zapowiedzi gier.
- ... i kilka innych.

Zapraszamy do lektury i na forum. Niech Moc będzie z Wami... Do następnego numeru!Tagi: Bastion (133) fanzin (15) Inna twórczość fanów (390)

Komentarze (13)

WOW ! !jestem pod wrazeniem

Cieszę się tym bardziej z tego, ze biuletyn podoba się wam, gdyż jestem jego pomysłodawcą i założycielem. Teksty nie będą "sztywne", ale dla fanów. Zin będzie wydawany raz na miesiąc (plus niespodzianki). Następny numer, tak jak podałem we wstępie, 15 listopada.

OGŁOSZENIE!!! Jeśli ktoś ma jakieś starwarsowe teksty i chce je opublikować w zinie, to proszę je kierowac na mój mail. Pośpiech mile widziany :)

"Gantoris sie obrazi na Ciebie Thengel!"
O kurde... Nie wiem czemu byłem przekonany że to ty napisałeś. Sory Gantoris.

Najważniejsze, żeby artykuły nie stały się zbyt "oficjalne"...przecież to wszystko dla fanów, musi zachować trochę luzu (fani Smugglera i CDA w ogóle wiedzą o co chodzi)

Fajna sprawa. Teraz tylko rozwijac :) A jesli chodzi o 'kacik SW' w jakims czasopismie, to mysle, ze raczej nie tedy droga. Lepsza formula byloby po prostu skontaktowanie sie z roznymi pismami i rozprowadzanie 'biuletynu' na ich plytkach CD - tak, jak to robia rozne typowe komputerowe ziny. Tylko do tego trzeba by chyba jeszcze troche 'nasza gazetke' rozbudowac.

Gantoris sie obrazi na Ciebie Thengel!

Pomysł bardzo dobry a i wykonanie równiez bardzo dobre :D Skontaktujcie sie z Qn'ikiem (qnik@poczta.fm) bo mozna by z tego zrobic kacik o Star Wars w Action Mag'u na płytce z CD-Action :D

Hmmm... Pomysł.... No nie wiem. Po co tworzenie zinu. Nie można by tego walnąć bezpośrednio na Bastion? Artykuły Fetta całkiem niezłe ,ale za to tekst Yako pt. "Polski Świat GW" jest strasznie ugrzeczniony i właściewie nie wiem co chciał przez to wypowiedzieć...
.

DOBRE! Tak dalej przędźcie to będzie dobrze ;)

mhm mhm swietny pomysl bdb, tylko zeby nie spalilo na manewce ;PPP ale juz chetnie poczytam :>

..no no ..jestem pod wrażeniem....

He He... Świetne! Tak trzymać :-)

świetny pomysł... tylko tyle powiem :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.