Zemsta Sithów

Bitwa Kosmiczna

StarWars.com

W miniony czwartek, czyli 8 stycznia, George Lucas wraz z ILM, rozpoczął prace nad efektami specjalnymi pierwszej sceny akcji w Epizodzie 3. Film zacznie się przełomową bitwą kosmiczną, w której siły Republiki zmierzą się ze statkami bojowymi Separatystów.

Pomimo tego, że ILM niedawno ukończył około 25 ujęć (czyli dosyć krótkich scen). Zwrot akcji w tej epickiej bitwie kosmicznej jest bardzo istotny, ponieważ przedstawia jedną z ważniejszych sekwencji w całym filmie. Wszystkie dotychczas ukończone sceny były jednoczenie tworzone przez ludzi od efektów graficznych jak i działu animacji. Dzięki temu ukształtował się jednolity punkt odniesienia do gotowych ujęć, które szybko zostały dostarczone do ILM.

Lucas użył taki słów, zwracając się do szefa od efektów graficznych Johna Knolla: „Już niedługo, otrzymasz pierwsze dwie sekwencje. Jednak są dwie sceny, które trzeba będzie wyciąć”. Na dzień dzisiejszy zostało zatwierdzonych ponad 2000 ujęć do nowego filmu. Producent Rick McCallum przewiduje, iż do maja 2004 roku zostanie ukończonych przynajmniej 160 cyfrowych scen. Podobna sytuacja miała miejsce przy Epizodzie 2, gdyż w maju 2001 ukończono około 160 komputerowych ujęć, czyli rok przed premierą filmu.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (845) George Lucas (884) Industrial Light & Magic (210) John Knoll (81) Rick McCallum (162)

Komentarze (7)

Możemy też być wprowadzeni w sam środek bitwy, zjazd kamery prosto na konfrontację obu armii.
Może nawet bombardowanie orbitalne. Aaaachchchch...... za dużo rouge squadron :D:D:D

Jak sądze, to sam początek powinien być taki jak we wszystkich epizodach tzn. W pierwszej scenie na ekranie widzimy tylko gwiazdy, a nastepnie kamera schodzi na dół. Kiedy już to zrobi to pojawi sie widok na jakąś planetę. Dopiero na tym tle pojawi sie lecący (wlatujacy na ekran) statek lub statki kosmiczne. Dopiero po tym (może nawet dopiero po jeszcze jakiejś scenie) bedzie przejście do wspominanej bitwy.

Jak zwykle w komentarzach twórców każda scena jest przełomowa, bardzo ważna i w ogóle:)

"Film zacznie się przełomową bitwą kosmiczną..."

to jest spoiler... uprzejmie prosze o wykolora(o)wianie takowych.

YYYYYIIIIIIIIEEEEEEEAAAAAAHHHHHHHHHOOOOOOOUUUUU!!!! :D:D:D

Ja piernicze jeszcze tyle czasu do E3!!!!

25 ujęć (czyli dosyć krótkich scen) ? 25 ujęć to nie musi być nawet 1 SCENA ! Bitwa Kosmiczna.. no dobrze ze wszystko idzie do przodu ;]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.