Przebudzenie Mocy

Powrót Chewbaccy?

Lord Sidious za TFN

Brytyjski magazyn filmowy Hotdog opisał niedawno fakt powrotu Petera Mayhew do roli Chewbaccy w Epizodzie III Gwiezdnych Wojen. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie podali pewnego szczegółu kontraktu odtwórcy roli wookiego. Otóż Lucasfilm zastrzegł sobie prawo, że Mayhew jest zobowiązany do zagrania także w Epizodach VII, VIII i IX. Nie wspomniano, ani słowem czy Peter miałby ponownie zagrać Chewbaccę (co mogłoby wywołać dziwne reperkusję, gdyby akcja toczyła się np. 30 lat po Bitwie o Yanin, lub oznaczać, ze będzie ekranizowana, któraś z wcześniej wydanych książek). Z drugiej strony, gdyby była to inna postać, nawet wookiee, to informacja ta w chwili obecnej jedynie zachęca do spekulacji. W każdym razie jest to kolejna pogłoska o trzeciej trylogii. Może jednak Lucas już zmienił zdanie i powrócił do pierwotnej wersji trylogii trylogii.Tagi: Peter Mayhew (110) Plotki (1149)

Komentarze (10)

Sorry, chodziło o krzywa twarz Lumpy'ego - jak ktoś widział Star Wars Holiday Special, to wie, jak synek się wrodził w "mamusię" - zupełnie do Chewiego niepodobny... Zresztą tam wszyscy inni wookie wyglądali dość nieciekawie.

Anor - nie jakiegos - watpie zeby to był JAKIŚ wookiee, tylko jakis wazny, bo do roli JAKIEGOŚ wookiee nie brali by jego tylko wzieli by kogos z uylicy, bo kazdy potrafi zaryczec :D Jak dla mnie to moze być Lowie - tylko tez nei wiem co Lord mial na mysli mowiac o ... brzydkiej buzce Lowiego :]

Nasuwa to dużo spekulacji ale i wątpliwości...Jakiegoś wookiego zawsze mógłby zagrać...

Ricky coś mi się wydaje, że raczej prędzej z Lumpym, niż Lowiem... Choć Lowie miał krzywą mordę :P, ale GL ma większy wkład w jego postac.

Czyli tak jak od dłuższego czasu uparcie sugeruję :-)

Tylko czy zachowają spójność? Luke i Leia już by musieli nie żyć czyli filmy będą po NEJ :\

Może zagra Lowbaccę?? W trylogi opartej na NEJ?? :>

Jabym jedak niechciał kolejnej trylogii.. bo niechce mi się wieżyc że uda im się jakos orginaliej poprowadzic dalej temat i filmy jako całość mogą dużo stracić. Co zadużo to nie zdrowo. (ale takszczeże mówiąc to i tak chciałbym obejrzeć te epizody)

3 trylogia eh marzenia :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.